Найсвіжіше:
• Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу • Поліція Тернополя розслідує смертельний нещасний випадок на вулиці Карпенка • Як ефективно вивести із запою близьку людину
rss

Передчасно зупинилося серце 38-річного солдата зі Зборівщини


Опубліковано: 30 Грудня 2025р. о 19:58

Ще одна трагічна звістка для Озернянської громади, що на Зборівщині. 25 грудня 2025 року передчасно зупинилося серце відданого сина України — Романа Богдановича Майданіва. Про сумну новину повідомила Озернянська сільська рада. 
Роман народився 2 травня 1987 року, зростав та проживав у селі Озерна. Його шлях захисника розпочався 26 лютого 2025 року, коли він був призваний до лав Збройних Сил України.
Солдат Майданів ніс службу у військовій частині А2615, обіймаючи відповідальну посаду механіка відділення взводу перехоплювачів безпілотних літальних апаратів.
На жаль, під час виконання службового завдання у відрядженні, життя нашого захисника передчасно обірвалося. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близким та побратимам Романа. Нехай Господь допоможе Вам пережити це важке горе!, – йдеться в повідомленні Озернянської сільської ради. 
У Озернянській територіальній громаді оголошено День Жалоби за померлим військовослужбовцем Майдановим Романом Богдановичем.

Похорон відбудеться завтра, 31 грудня 2025 року, о 11:00 годині !

Вічна та світла памʼять Герою України!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше