Найсвіжіше:
• На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 28 грудня • Дві команди з Тернопільщини виступатимуть на Меморіалі Юста-2026 • Пошуки роботи коштували жительці Бережанщини 85 тис грн • Житель Кременецького району втратив кошти під приводом купівлі зарядної станції • Громада Тернополя 28 грудня прощатиметься з померлим на Харківщині Героєм • Вища Тернопільська футзальна ліга: хет-трик Богдана Семенця приніс перемогу ФК “Тернопіль-Ветеран” • На Донеччині загинув помічник гранатометника з Тернопільщини • Понад 16 місяців вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині загинув солдат з Тернопільської області • Octa Energy та YASNO розпочали співпрацю: українські зарядні станції обирають лідери енергоринку • Тернопільський священник назвав війну покаранням українцям за аборти • Зростання попиту: на скільки зросла вартість квартир у Тернополі за 2025 рік • На Теребовлянщині за добу сталося одразу три пожежі • Спочив у Бозі талановитий педагог з Тернопільщини • Головний тренер «Медоборів» (Зелене) Ігор Бадло «Призові нагороди даються тим командам, які цього хочуть» • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Бережанщини • На Різдво у Старому Скалаті горів приватний будинок • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • П’ятеро бійців тернопільської поліції 76 днів тримали позиції у Торецьку • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 27 грудня • На дорогах Тернопільщини працює спецтехніка: оперативна інформація • На Харківщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині затвердили обласний бюджет на 2026 рік • Аварія на газорозподільній станції у Ланівцях: офіційно • У матчі з чемпіоном голкіпер “Тернопіль-Ветеран” забив на останніх секундах і приніс нічию
rss

На Донеччині загинув помічник гранатометника з Тернопільщини


Опубліковано: 27 Грудня 2025р. о 15:57

На фронті загинув Віталій Михайлович Тимчук (1982 року народження) з Настасова. Про сумну новину повідомила Великоберезовицька селищна рада.

Віталій Михайлович народився 14 листопада 1982 року у селі Настасів. Навчався у Настасівській школі. За словами мами Ольги, був співчутливим, відповідальним та сумлінно ставився до роботи.

Під час служби був стрільцем-помічником гранатометника 1 десантно-штурмового батальйону військової частини А0281. Вважався зниклим безвісти та нещодавно підтвердилась його загибель. Загинув Тимчук Віталій Михайлович 6 вересня 2025 року поблизу населеного пункту Шахове Покровського району Донецької області, – йдеться в повідомленні селищної ради. 

У Героя залишились мама Ольга, батько Михайло та брат Володимир.

Висловлюємо щирі співчуття родині полеглого воїна. Схиляємо голови у скорботі та стоїмо поруч з вами у цей складний час. Нехай душа Віталія оселиться у Царстві Небесному. Вічна пам’ять та шана Герою!

Про зустріч тіла та чин похорону повідомимо згодом.

До теми: “На Харківщині загинув солдат з Тернопільської області”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
27 Грудня
26 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше