Найсвіжіше:
• У Тернополі працівниця поліції збила чоловіка на пішохідному переході • Прорізувачі для зубів: які матеріали безпечні для малюків і на що звернути увагу • У Кременецькому районі водій Hyundai врізався в дерево: чоловіка госпіталізували • Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини • Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли біля АЗС у Тернополі • На Кременеччині хочуть забрати безхазяйну будівлю за 860 тис грн • З квітня вважався безвісти зниклим: офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • У січні мобілізували, у серпні провели в останню путь: на Теребовлянщині попрощалися із військовим • На Кременеччині померла багаторічна вчителька початкових класів • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти
rss

На Донеччині загинув 42-річний воїн з Тернопільської області


Опубліковано: 21 Листопада 2025р. о 9:30

На фронті загинув житель села Великий Глибочок Білецької громади Сергій Сергійович Войнаровський. Про сумну новину повідомила Білецька сілська рада. 

Воїн Войнаровський Сергій Сергійович, 28 серпня 1983 року народження, загинув 15 листопада 2025 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Сьогодні, у пʼятницю, 21 листопада 2025 року, зустрічатимуть “На щиті”полеглого Героя. Орієнтовно 15:00 траурний кортеж прибуде до початку села Великий Глибочок, а звідти похоронна процесія вирушить до рідної оселі воїна. Якщо маршрут кортежу буде через село Біла, повідомимо про це згодом.

Закликаємо жителів громади відкласти свої справи та віддати шану воїнові Сергієві. Гідність і свобода нашого народу є великим даром, ціна якого життя наших синів і дочок… Тому віддаймо останню шану полеглому захиснику, із молитвою та вдячністю, – йдеться в повідомленні Білецької сільської ради. 

Парастас у рідній оселі воїна ввечері о 19:00 за адресою: Грушевського, 8.

Чин похорону Героя відбудеться в суботу, 22 листопада 2025 року, об 13:00.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, побратимам та всім, хто знав воїна Сергія. Добрий спомин про нього житиме у наших серцях, а молитва та продовження його героїчного чину, засвідчать, що він живе, що він оберігає Україну з небес! Хай Господь укріпить вас у цей скорботний час розлуки, а полеглому захиснику дарує вічний спокій у Царстві Небесному, – йдеться в повідомленні сільської ради. 

Вічная пам’ять Героєві, що поклав своє життя за Україну! Неминуча відплата ворогам!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
11 Серпня
10 Серпня
9 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше