Найсвіжіше:
• Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості
rss

На Тернопільщині зафіксовано падіння уламків ракети та кількох БПЛА


Опубліковано: 5 Жовтня 2025р. о 17:35

Цієї ночі Україна знову була під російською комбінованою атакою. На Тернопільщині зафіксовано падіння уламків ракети та кількох БПЛА. Про це  повідомив начальник Тернопільської обласної військової адміністарції В’ячеслав Негода. 

За інформацією В’ячеслава Андроновича, постраждалих і руйнувань немає. Натоміть є незначне пошкодження даху будівлі на Чортківщині.

Як повідомив міський голова Шумська Вадим Боярський, у місті Шумськ на безпечній території, було виявлено безпілотник.

На місці події працюють відповідні служби. Прошу жителів громади у разі виявлення підозрілих предметів не наближатися до них та невідкладно повідомляти службу надзвичайних ситуацій за номером тел. 101 або поліцію тел. 102, – йдеться у повідомленні Вадима Боярського.

У ніч на 5 жовтня (із 20.00 4 жовтня) противник завдав комбінованого удару по території України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування.

Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 549 засобів повітряного нападу:

  • 496 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів) із напрямків Курськ, Брянськ, Міллерово, Орел, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Кача – ТОТ Криму, близько 250 із них – “шахеди”;
  • 2 аеробалістичних ракет Х-47М2 “Кинджал” із повітряного простору Липецької обл. – рф;
  • 42 крилатих ракети Х-101/Іскандер-К (райони пусків: Самарська, Курська, Брянська обл. – рф);
  • 9 крилатих ракет “Калібр” із акваторії Чорного моря.

Основний напрямок удару – Львівщина.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 14.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 478 повітряних цілей:

  • 439 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів);
  • 1 аеробалістичну ракету Х-47 М2 “Кинджал”;
  • 32 крилаті ракети Х-101/Іскандер-К;
  • 6 крилатих ракет “Калібр”.

Крім того, шість ворожих ракет не досягли своїх цілей (локаційно втрачені, місця падіння уточнюються). Зафіксовано прямі влучання 8 ракет та 57 ударних БпЛА на 20 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 6 локаціях.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
29 Серпня
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше