Найсвіжіше:
• Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач • На Гусятинщині чоловік намагався «відкупитися» від відповідальності за домашнє насильство • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • Вища Тернопільська футзальна ліга: інтрига фінальної частини • На Тернопільщині залишилася лише одна велика компанія-землевласниця • Водоканалівці Тернопільщини відновили тепло і воду в десяти багатоповерхівках Києва • На Лановеччині засудили чоловіка через крадіжку горілки
rss

На Тернопільщині стався збройний розбійний напад на ветерана війни


Опубліковано: 19 Серпня 2025р. о 16:22

Кримінальна подія сталася у селі Настасів Тернопільського району. 17 серпня по обіді увагу місцевих жителів привернули крики та постріли на території одного з домоволодінь. На місце події виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції №1 міста Тернополя.

Як з’ясувалося, двоє зловмисників вчинили розбійний напад на односельця – ветерана війни. Нападники приїхали на автомобілі до будинку потерпілого, незаконно проникли на подвір’я, а коли власник, захищаючи своє майно, вийшов зі зброєю, яка офіційно зареєстрована,  і намагався прогнати непроханих візитерів, ті напали на нього, кинули на землю, завдали тілесних ушкоджень, відібрали карабін і вчинили стрілянину. Свідками злочинних дій зловмисників стали дружина та син одного із них.

Під час досудового розслідування було встановлено, що 22-річний нападник, незаконно заволодівши зброєю, умисно здійснив чотири постріли по поверхі грунту поряд із місцем, де лежав потерпілий, та по його транспортному засобу. Дати відсіч зловмисникам потерпілий не зміг через отримані на війні поранення. З місця злочину фігуранти втекли на автомобілі. 

Озброєних нападників того ж дня затримали спецпризначенці КОРДу, опереративники управління карного розшуку та відділення поліції №1 міста Тернополя.

У вчиненні злочину слідчі обґрунтовано підозрюють двох жителів села Настасів, 1998 та 2003 років народження. Їм оголошено підозри за  незаконне проникнення до чужого володіння, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 162 Кримінального кодексу України) та викрадення і привласнення вогнепальної зброї, бойових припасів, вчинене за попередньою змовою групою осіб шляхом  розбійного нападу (ч. 3 ст. 262 Кримінального кодексу України).

Молодшому з нападників інкриміновано також ч. 4 ст.296 ККУ – хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї,  та ч. 1 ст.263 ККУ – носіння та зберіганні боєприпасів без передбаченого законом дозволу.

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування процесуальне керівництво у якому здійснює Тернопільська окружна прокуратура.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше