Найсвіжіше:
• Jacquemus у Києві: елегантність та шик для сучасних жінок • Rick Owens у Spazio: Осередок авангардної моди в Києві • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • У Тернополі знову подорожчає проїзд у громадському транспорті: тарифи зростуть ще на 30% • Пожежа залишила без даху над головою вчителя ліцею з Кременця • Тернопіль може стати ціллю ракетної атаки РФ уже сьогодні • У Сумській області загинув воїн з Тернополя • Суд заборонив керувати, але водій Audi A4 з Козівщини знову їздив п’яним • Таблиця множення: основа успішного вивчення математики • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • Незаконно видобув надра на понад 52 млн грн: на Чортківщині судитимуть директора заводу • Все для полірування авто в одному місці – як MasterCareShop відкриває це питання повністю • 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 32-річного уродженця Збаражчини • Брав хабарі й знову під суд: на Тернопільщині судитимуть ексчиновника Держпродспоживслужби • Спочив у Бозі відомий лікар з Бережанщини • Удар ногою в обличчя: на Буччачині менеджерка приватного підприємства постала перед судом за побиття пенсіонера • П’ять років за злив ТЦК у Viber: на Зборівщині суд виніс вирок дорожньому працівнику • Тернопільські синоптики повідомили, якою буде погода на вихідні • Фінансував армію окупантів: у Тернополі росіянину повідомили про підозру • У Тернополі водій фургона наїхав на восьмирічну дівчинку • У тернопільському парку «Сопільче» водій самоката збив дитину та втік • В 3-й школі Тернополя вчителям пропонують використовувати російські сайти? • У Бучачі шукають кермувальника, який утік після ДТП (відео) • Літні розваги в Тернополі: куди піти, що подивитися і як провести вихідні цікаво
rss

Бережанці віддали шану загиблому на Донеччині гранатометнику


Опубліковано: 28 Липня 2025р. о 19:42

Сьогодні, 28 липня, Бережанська ггромада попрощалася з військовослужбовцем Ярославом ГАТЛАНОМ – непоправною втратою на жорстокій війні, яку розв’язали наші одвічні вороги.

Ярослав ГАТЛАН народився 22 квітня 1970 року в с. Шумляни Бережанського району. Коли Ярославу було два роки, померла його мати. Згодом вони з батьком переїхали в Бережани. Навчався Ярослав в Бережанах та Теребовлянській школі-інтернаті. Згодом здобув освіту в ПТУ м. Львова за спеціальністю «токар». Після навчання працював за фахом
на Бережанському склозаводі. У 1988-1990 рр. проходив строкову військову службу, після якої повернувся працювати на склозавод. У 1991 році одружився. Згодом , після роботи на склозаводі працював за кордоном.

1 червня 2024 року Ярослава мобілізовано до лав ЗСУ.

В кінці літа 2024 року прийшла звістка про те, що Ярослав зник безвісти в зоні бойових дій. Була надія, що він повернеться додому, але, на превеликий, жаль, нещадна війна забрала життя Ярослава. З’ясувалося, що він загинув під час виконання бойового завдання 30.08.2024 року. Тіло Героя було повернуто в Україну в рамках обміну тілами загиблих.

 

Вірний син України, справжній Герой, надійний побратим.

Солдат ГАТЛАН Ярослав Миронович (22.04.1970 р. – 30.08.2024 р.), гранатометник 2 мотопіхотного відділення 1 мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону військової частини А7028 загинув 30 серпня 2024 року під час здійснення штурмових дій в результаті зіткнення з противником на околиці н.п. Торецьк Бахмутського району Донецької області, відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність.

В смутку та горі залишились дружина, дві доньки, син, двоє внуків та сестра.

Похоронили Героя на Алеї Героїв кладовища м. Бережани (Старе кладовище).

Щирі співчуття родині, друзям та близьким! Сили та міцності пережити цю важку втрату…

Вічна Слава Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
30 Травня
29 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше