Найсвіжіше:
• Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу • Поліція Тернополя розслідує смертельний нещасний випадок на вулиці Карпенка • Як ефективно вивести із запою близьку людину • На Підволочищині зіткнулися Skoda та Ford: травмувалися троє • П’яний водій із Байковецької громади намагався відкупитися від поліцейських за 25 тисяч гривень • Розрахунки за газ по-новому: що і коли зміниться для українців
rss

Майже три роки надій та сподівань: офіційно підтверджено загибель ще одного воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 21 Липня 2025р. о 13:31

Знову сум огортає Підгаєцьку громаду. Завтра, 22 липня, додому повернеться Бойко Павло — назавжди. Він добровільно став на захист Батьківщини, коли вона покликала.

Павло був мобілізований 3 березня 2022 року, служив у Роті охорони 7 відділу Тернопільського ТЦК та СП, згодом — у військовій частині А0998. Загинув 9 серпня 2022 року в районі Часового Яру на Донеччині, виконуючи бойове завдання.

Зустріч тіла об 11:00 год у с .Вага. Далі кортеж попрямує на вулицю Богдана Хмельницького — до рідної оселі. Там, на подвір’ї, відбудеться прощання. Потім — чин похорону в Успенській церкві, після чого — поховання на міському кладовищі.

Важко підібрати слова, щоб втамувати біль. Щирі співчуття рідним, близьким, усім, хто знав Павла. Герої не вмирають. Світла пам’ять тобі, Захиснику, – йдеться в повідомленні Підгаєцької міської ради. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше