Найсвіжіше:
• Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі 
rss

На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільщини


Опубліковано: 11 Липня 2025р. о 18:57

Шумська громада зустріла живим коридором загиблого Героя – 48-річного Руслана Ліщука, жителя села Рохманів.

Руслан загинув від отриманих поранень, несумісних з життям, 6 липня 2025 року поблизу міста Вовчанськ у Харківській області.

Руслан виконував обов’язки інспектора прикордонної служби 2 категорії – номер обслуги другого відділення інспекторів прикордонної служби.

На площі Героїв Майдану в Шумську священники відправили панахиду за полеглим воїном. Міський голова Вадим Боярський висловив співчуття матері та близьким загиблого з приводу цієї надзвичайно важкої втрати. У наших серцях він назавжди залишиться добрим і щирим, людиною з відкритою душею, яка завжди допомагала всім, хто цього потребував, – йдеться в повідомленні Шумської міської ради.

Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у суботу, 12 липня, о 8:30 год. у селі Рохманів.
12 липня 2025 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше