Найсвіжіше:
• «На позиціях було відчуття, ніби над нами проходить авіатраса ворожих дронів», – тернопільський поліцейський • У Бережанах горіла приватна будівля • На Борщівщині сталася пожежа на площі 80 м² • Спочив у Бозі греко-католицький священник з Тернопільщини • Трагедія у Великобірківській громаді: померли мама та донька • Між бойовими завданнями солдат з Тернопільщини з позивним «Кухар» намагався потішити побратимів смачними стравами • Кількість скарг на ТЦК – Тернопільщина в лідерах • На Гусятинщині в приватному будинку виявили мертвого чоловіка • У лютому Землю накриють шість магнітних бур • Виховательку дитбудинку викрили на катуванні пʼятьох дітей • На війні загинув ще один воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині вперше провели високотехнологічне втручання в артерію • У Тернополі перша пацієнтка обстежилася за програмою “Скринінг здоров’я 40+” • На Козівщині засудили енергетика через загибель колеги від удару струмом • Школа №23 у Полтаві залишається закритою через аварійний стан будівлі • 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини • У Борщеві місцевий забудовик не сплатив громаді понад 1 млн грн • На Борщівщині в закинутому будинку виявили обгорілі людські кістки • У Тернополі таксист травмував 15-річну пасажирку • Дівчата з тернопільського «Чемпіона» здобули кубок області! • Холод у домі та пустий стіл: на Монастирищині суд розглянув справу багатодітної матері • Ревматолог: сучасний підхід до лікування хвороб суглобів та сполучної тканини • У “фіналі чотирьох” визначився ветеранський чемпіон Тернопільщини з футзалу 50+ • Вища Тернопільська футзальна ліга: чемпіон визначиться в останньому турі • Шахраї пропонують фейкові виплати за програмою «Тепла зима»
rss

Майже 9 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини


Опубліковано: 2 Червня 2025р. о 9:43

Отримано офіційне підтвердження про загибель Захара Володимировича Венчура (07.08.1993 року народження), уродженця села Кудобинці Зборівської громади. Про сумну новину повідомив міський глова Зборова Руслан Максимів.

Під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку Захар Венчук з 18 вересня 2024 року вважався зниклим безвісти. Він загинув унаслідок артилерійського обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області.

Загибель Захара — це непоправна втрата для всієї громади. Він віддав своє життя, захищаючи Батьківщину. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Захисника. Вічна пам’ять. Герої не вмирають!, – йдеться в повідомленні Руслана Максиміва

Про дату та час прощання і поховання Героя Захара Венчура у міській раді обцяли повідомити додатково.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
10 Лютого
9 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше