Найсвіжіше:
• Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок
rss

Російсько-українська війна забрала життя воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 28 Травня 2025р. о 17:30

Гірка звістка сколихнула Теребовлянську громаду. Жорстока війна забрала життя Юрія Калмиша. Про це сумну новину повідомила Кобиловолоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, де навчається його донька.

 

Велике горе прийшло в нашу шкільну родину. Російсько-українська війна підло забрала життя Калмиша Юрія, батька нашої учениці, незламного Воїна, який захищав Україну з 2016 року, турботливого чоловіка, нашого справжнього друга. Щиро співчуваємо рідним, друзям, побратимам. Пам’ять про Героя завжди житиме в наших серцях. Просимо підтримки у молитвах, – йдеться у повідомленні навчального закладу. 

Честь і Слава!

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше