Найсвіжіше:
• За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині 
rss

Після майже 5-місячного лікування помер гранатометник з Тернопільщини


Опубліковано: 25 Травня 2025р. о 21:41

Трибухівська громада, що на Бучаччині у скорботі… Сьогодні, 25 травня, після тривалого лікування, до вічності відійшов житель села Медведівці, 48-річний стрілець-гранатометник Віктор Миколайович Тур.

Важке поранення воїн отримав ще 12 січня внаслідок мінометного обстрілу на Покровському напрямку. Майже пів року медики боролися за його життя, рідні молилися, усі ми сподівалися на диво… Та, на жаль, серце Віктора зупинилося, – повідомив голова Трибухівської громади Олег Ковдрин.

Завтра, 26 травня, близько обіду захисник назавжди повернеться до рідного дому.

Траурний кортеж їхатиме з Чорткова до села Медведівці із зупинкою у с. Трибухівці біля пам’ятника «Борцям за волю України» та на роздоріжжі у м. Бучач біля монумента Христу-Спасителю.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Віктора. Це непоправна втрата для всієї нашої громади, – зазначає її


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше