Найсвіжіше:
• У Ланівцях серйозну травму в ДТП отримав літній чоловік • Уродженцю Тернополя оголосили підозру у державній зраді • На Тернопільщині збирають «донати» від імені голів райдержадміністрацій • З 1 квітня на Тернопільщині почав діяти новий графік вимкнень світла • У Тернополі збільшать кількість рейсів до міських цвинтарів на святкові дні • Зарплати голів громад на Тернопільщині: повний рейтинг • На Харківщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині ворожий дрон влучив в агропідприємство • Які сучасні вивіски Київ обирає для привернення уваги клієнтів? • На Херсонщині загинув морпіх з Тернопільської області • Наркосхема на Тернопільщині: семеро місцевих заробляли на залежних • Дрон влучив у підприємство на Тернопільщині: виникла пожежа • У Хоросткові водійка Chevrolet збила 16-річного юнака • Стала відома дата та година проведення фіналу Зимової першості Тернопільщини з футболу • У напрямку Тернополя рухається велика кількість БПЛА • Судитимуть водія, винуватця смертельної ДТП у Тернопільському районі  • Розшукується водій, причетний до смертельної аварії на Кременеччині • Смертельна ДТП у Борщеві: загинула 77-річна жінка • В останню дорогу провели ще одного воїна з Тернопільщини • Спочила у Бозі заступниця директорки школи з Бережанщини • В Open Space Ternopil відбудеться Великодній ярмарок • Лановецька «Соляна Вежа» увійшла до підбірки найкращих проєктів Тернопільщини • Війна забрала життя 55-річного тероборонівця з Тернопільщини • Бив руками та ногами і все це знімав на мобільний: зухвале вбивство у Тернополі • На Тернопільщині провели змагання, аналогів яким немає в Україні (фото)
rss

Голова Кременецької РДА користується незадекларованим авто!?


Опубліковано: 5 Травня 2025р. о 8:58

Нещодавно, аналізуючи декларацію голови Кременецької районної державної адміністрації Віталія Ярославовича Кудлака, журналісти “Першого Онлайн” розповіли, що в чоловіка в автопарку лише один автомобіль, та й той старенький – «ВАЗ 21093» 1992 р.в. Як виявилося, очільник Кременецької РДА користується автомобілем, не зазначеним у декларації, повідомляє КП «Тернопільоблвідкат».

– До редакції надходять повідомлення від стурбованих мешканців: голова Кременецької районної державної адміністрації Віталій Кудлак, за словами очевидців, щоденно пересувається на автомобілі Nissan Qashqai 2008 року випуску. Примітно, що згаданий транспортний засіб відсутній у його майнових деклараціях.
Ми звертаємось до Віталія Кудлака за роз’ясненнями та сподіваємось на публічну відповідь, яка прояснить ситуацію. Адже для представників державної влади прозорість та відкритість — не просто гасла, а обов’язок перед громадою,  йдеться в повідомленні. 

Нанадаємо, Віталій Кудлак головою Кременецької РДА став 12 лютого 2021 року. До того часу очолював Шумську РДА (з 30 січня 2020 до 12 лютого 2021 р.), а ще раніше був доцентом на кафедрі «Економіки і фінансів» Тернопільського національного технічного університету (2014-2019 рр.).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
2 Квітня
1 Квітня
31 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше