Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

Іменем екс-гравця тернопільської “Ниви” назвуть міський стадіон


Опубліковано: 3 Травня 2025р. о 22:13

8 травня 2025 року о 17:00 у сесійній залі Золочівської міської ради (вул. Шашкевича, 22) відбудуться громадські обговорення щодо перейменування стадіону «Сокіл» у місті Золочеві на стадіон імені Героя Романа Сороки.


Всіх мешканців громади запрошуюють долучитися до цієї важливої події — разом ми можемо вшанувати пам’ять про нашого земляка, який поклав своє життя заради нашого майбутнього.
Роман Ігорович Сорока — уродженець Золочева, вихованець футбольної команди «Сокіл», свого часу виступав за тернопільську “Ниву” та ФК “Тернопіль”, той, хто з дитинства мріяв і жив спортом. Його шлях пролягав через футбольні поля Львівщини, але з початком повномасштабного вторгнення він без вагань обрав інше поле бою — за свободу, за Україну.
Служив у 540-му зенітному ракетному полку, а згодом у спецпідрозділі ГУР МО «Шаман». Брав участь у найгарячіших напрямках: Сумщина, Донеччина, Херсонщина, Харківщина.
27 травня 2024 року, виконуючи бойове завдання, Роман загинув смертю Героя на Харківщині. Посмертно нагороджений медаллю «За мужність при виконанні спеціальних завдань».
Стадіон, на якому він зробив свої перші кроки у спорті, може стати місцем пам’яті про нього.
Місцем, де кожен юний футболіст знатиме ім’я того, хто віддав життя, щоб вони могли вільно грати, мріяти й жити.
Зауваження та пропозиції щодо перейменування можна подати письмово до Золочівської міської ради (вул. Шашкевича, 22) до 17:00 6 травня 2025 року.

Роман Сорока у сезоні-2000/01 виступав за тернопільську «Ниву», провів за неї три офіційних поєдинки у вищій лізі чемпіонату України, у тому числі 44 хвилин зіграв проти київського «Динамо». Ще в шести матчах був у 18-ці, але не виходив на заміну. Того ж сезону Сорока провів 15 поєдинків у другій лізі чемпіонату України за ФК «Тернопіль».  

Вшануймо нашого Героя. Ім’я Романа Сороки — у пам’яті поколінь.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше