Найсвіжіше:
• Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей • На Тернопільщині помер колишній депутат райради • Плотича очолила ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу • Помер військовий зі Зборівщини, якого сьогодні нагородили медаллю «За службу Україні» • 46-річний тернополянин заробив на «торгівлі відстрочками» • В Україні оголосили новий тариф на газ з 1 червня: скільки тепер платитимуть побутові споживачі? • Суд на Бережанщині призначив військовому 10 діб арешту • Як кинути курити і не зірватися: ситуативний гайд та поради експертів • Пережив російський полон і повернувся додому: історія сержанта з Тернопільщини • «Вони повертають світло під звуки вибухів»: як команда Андрія Стасевського працює під обстрілами у Запорізькій області
rss

Житло, авто та 1,5 млн зарплати: що декларує голова Борщівського суду


Опубліковано: 13 Квітня 2025р. о 13:23

Голова Борщівського райсуду Ганна Іванівна Зушман свою посаду обіймає з травня 2023 року. Обрана строком на три роки. Ганна Зушман призначена суддею Борщівського районного суду Тернопільської області в серпні 2002 року. В травні 2008-го обрана на цю ж посаду безстроково. У 2014-му обиралася заступником голови суду.

З чоловіком Богданом Дем’яновичем мешкає у Борщеві, хоча має ще квартиру в обласному центрі.

Згідно декларації про доходи, у власності сім’ї голови райсуду є:

  • квартира у Тернополі площею 93,7 кв. м;
  • комара у Тернополі площею 2,4 кв. м;
  • домоволодіння у Борщеві площею 150,8 кв. м;
  • дві земельних ділянки у Борщеві площею 1 633 та 624 кв. м;
  • земельна ділянка у селі Шупарка, що на Борщівщині площею 7 605 кв. м
  • два автомобілі «VOLKSWAGEN T-CROSS» 2021 р.в. та «ВАЗ 21053» 1994 р.в.

У Борщівському райсуді Ганна Зушман минулоріч заробила 1 501 500 гривень (125 125 грн. щомісяця). Ще 105 358 грн. жінки отримала пенсії (8 780 грн. щомісяця), 9 062 грн. їх виплатило фермерське господарство за надання майна в оренду і 1 401 грн. склали проценти від банківського вкладу.

Чоловік судді Богдан Дем’янович Зушман отримав у 2024 році 39 940 грн. пенсії та 1 392 грн. процентів.
Подружжя Зушманів зберігає заощадження (близько 1,2 млн. грн) практично навпіл – на рахунках у банках та в готівці.

Банківські установи:

  • 10 048 доларів (по курсу 416 088 грн.);
  • 51 922 грн.

Готівка:

  • 10 000 доларів (по курсу 414 100 грн.);
  • 300 000 гривень.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
25 Травня
24 Травня
23 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше