Найсвіжіше:
• Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини
rss

13 об’єктів нерухомості: декларація керівника поліцейських Борщівщини


Опубліковано: 8 Квітня 2025р. о 17:00

Начальник відділення поліції №2 (м. Борщів) Чортківського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області Олег Дячук очолив борщівську поліцію у березні 2024 року. Олег Михайлович з дружиною Лесею Романівною виховують двох доньок.

Згідно декларації про доходи за 2024 рік, у власності та користуванні сім’ї головного поліцейського Борщівщини є:

  • автомобіль «HONDA CR-V» 2008 р.в
  • житловий будинок у Борщеві площею 125,2 кв. м;
  • два житлових будинки у селі Долина Нагір’янської громади площею 102,5 та 30,7 кв. м;
  • п’ять земельних ділянок у селі Долина площею 2 700 кв. м, 2 000 кв. м, 1 376 кв. м, 550 кв. м та 500 кв. м;
  • дві земельних ділянки в селі Долина Нагір’янської громади площею 22 842 кв. м та 22 840 кв. м;
  • земельна ділянка у Тернополі площею 600 кв. м;
  • земельна ділянка у Борщеві площею 1 000 кв. м;
  • земельна ділянка в селі Жилинці Борщівської громади площею 20 000 кв. м;

Що цікаво, 9 із 13 об’єктів нерухомості Олег Михайлович оформив на себе в один день – 15 вересня 2023 року.

З обновок в Олега Дячука у 2024 році з’явилася автівка «HONDA CR-V» (вартість 380 тис. грн.).

На посаді головного поліцейського Борщівщини за неповний рік Олег Дячук заробив 554 141 гривні (46 178 грн. щомісяця). Ще 36 779 грн. він отримав від надання власного майна в оренду. А також 28 907 грн. субсидій йому виплатила держава та ще 1 000 грн. посадовець отримав соціальних виплат.

Леся Романівна торік отримала значно скромнішу зарплату, працюючи на «АРС-Кераміці», – 156 975 гривні (13 081 грн. щомісяця).

Всі заощадження родина Дячуків зберігає у готівці американської валюти:

  • 16 000 доларів (за курсом – 657 280 грн.).

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
15 Лютого
14 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше