Найсвіжіше:
• Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини • Пів року надій та сподівань: на Краматорському напрямку загинув солдат з Тернопільщини • Головний тренер «Збруча-Агробізнес» Сергій Шум: «Хотілося б фінішувати на кращому, ніж 10 місці» • Трагедія на Монастирищині: чоловік під час сварки убив дружину (фото) • На Тернопільщині учасники злочинної схеми привласнили 1,8 млн грн на капремонті приміщення ДСНС • 17-річного тернополянина підозрюють у вчиненні майнового злочину • У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини
rss

Квартира у Львові та понад мільйон заробітної плати: що у декларації голови Козівського суду


Опубліковано: 6 Квітня 2025р. о 12:30

Голова Козівського районного суду Тернопільської області Оксана Гриновець переобрана на свою посаду 24 березня 2025 року. Разом з чоловіком Костянтином Михайловичем Гідеєм виховують двох дітей – сина Богдана та доньку Соломію.

Згідно декларації про доходи, у власності сім’ї голови суду є:

  • автомобіль «TOYOTA RAV4» 2020 р.в.
  • квартира у Львові площею 75,5 кв. м;
  • земельна ділянка в селі Рудне Львівській області площею 600 кв. м.

Також Оксана Гриновець орендує одразу дві квартири у Козові. З 2023 року – квартиру площею 91,5 кв. м, а з минулого 2024 року жінка взяла в оренду ще одну квартиру, площу якої в декларації не вказала.

Була в родини судді ще одна квартира у Львові площею 73,80 кв. м, однак вона її у квітні 2024 року віддарувала.

На посаді голови Козівського райсуду Оксана Богданівна минулоріч заробила 1 103 672 гривні (91 973 грн. щомісяця).

Костянтин Михайлович отримав значно скромнішу зарплату, працюючи у ТзОВ «Будрем», – 171 793 гривні (14 316 грн. щомісяця).

Наявних заощаджень ні в банківських установах, ні в готівці Оксана Гриновець у своїй декларації не вказала.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше