Найсвіжіше:
• На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води
rss

Квартира, дача, земля та чотири авто: що у декларації нардепа з Тернопільщини


Опубліковано: 4 Квітня 2025р. о 8:44

Народний депутат з Тернопільщини Іван Калаур (фракція “Слуга народу”) отримав мандат у 2019 році. До цього працював завідувачем кафедри цивільного права і процесу Тернопільського національного економічного університету (нині – ЗУНУ). Паралельно з депутатством очолює осередок НОК України в Тернопільській області.

Разом з дружиною Інною В’ячеславівною, котра працює в Західноукраїнському національному університеті, Іван Романович Калаур виховують донку Анну.

Згідно декларації за 2024 рік, сім’я Калаурів має у власності:

  • квартиру у Тернополі площею 96,3 кв. м;
  • дві земельних ділянки в селі Підгороднє, що біля Тернополя площею 5 010 та 5 000 кв. м;
  • незавершений дачний будинок у Підгородньому площею 286,7 кв. м;
  • чотири автомобілі: «Toyota Rav-4 Hybrid» 2021 р.в. «Toyota Rav-4» 2019 р.в, «Volkswagen Tiguan» 2016 р.в., «Lancia Dedra» 1992 р.в.

Зарплата народного депутата торік склала 918 016 гривень (76 501 грн. у місяць). Паралельно Іван Романович встигає викладати в двох навчальних закладах – Науково-дослідному інституті приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України (науковий співробітник) та Західноукраїнському національному університеті (професор кафедри), які йому в 2024 році виплатили 110 036 та 160 866 гривень відповідно. Минулоріч нардеп також отримав подарунок вартістю 1 390 грн. та 1 тис. грн. з банківського рахунку.

Інна В’ячеславівна у 2024-му отримала зарплату на основному місці роботи в ЗУНУ 292 013 грн. (24 334 грн. у місяць). Ще 6 973 грн. жінці виплатив Львівський національний університет імені Івана Франка у вигляді гонорару.

На банківських рахунках подружжя зберігає всього 6 166 гривень і 1 євро, тоді як основні заощадження тримає в готівці:

  • 27 000 доларів (приблизно 1 113 750 грн.);
  • 165 000 гривень.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше