Найсвіжіше:
• У Заліщицькій громаді чоловік розмалював надмогильний пам’ятник покійної жінки • Трансферна кампанія на Тернопільщині: усі футбольні переходи • У Запоріжжі енергетики шукають пошкодження мереж дронами: ініціатива Андрія Стасевського • Кулаком у голову: на Лановеччині судили чоловіка за побиття літньої жінки • Jacquemus у Києві: елегантність та шик для сучасних жінок • Rick Owens у Spazio: Осередок авангардної моди в Києві • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • У Тернополі знову подорожчає проїзд у громадському транспорті: тарифи зростуть ще на 30% • Пожежа залишила без даху над головою вчителя ліцею з Кременця • Тернопіль може стати ціллю ракетної атаки РФ уже сьогодні • У Сумській області загинув воїн з Тернополя • Суд заборонив керувати, але водій Audi A4 з Козівщини знову їздив п’яним • Таблиця множення: основа успішного вивчення математики • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • Незаконно видобув надра на понад 52 млн грн: на Чортківщині судитимуть директора заводу • Все для полірування авто в одному місці – як MasterCareShop відкриває це питання повністю • 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 32-річного уродженця Збаражчини • Брав хабарі й знову під суд: на Тернопільщині судитимуть ексчиновника Держпродспоживслужби • Спочив у Бозі відомий лікар з Бережанщини • Удар ногою в обличчя: на Буччачині менеджерка приватного підприємства постала перед судом за побиття пенсіонера • П’ять років за злив ТЦК у Viber: на Зборівщині суд виніс вирок дорожньому працівнику • Тернопільські синоптики повідомили, якою буде погода на вихідні • Фінансував армію окупантів: у Тернополі росіянину повідомили про підозру • У Тернополі водій фургона наїхав на восьмирічну дівчинку
rss

Військовий з Тернопільщини загинув внаслідок розриву гранати


Опубліковано: 22 Лютого 2025р. о 17:42

Сьогодні, 22 лютого, Борсуківська громада, що на Лановеччині провела в останню путь свого захисника Павла Васильовича Доценка (28.02.1976 року народження), який загинув 15 лютого 2025 року внаслідок розриву гранати під час виконання службового обов’язку.
Рідні, друзі, побратими, жителі громади зібралися, щоби віддати шану Герою, який віддав своє життя за Україну. Жалобна процесія пройшла вулицями рідного села, а потім у храмі відбулася заупокійна служба.
Воїна поховали на місцевому кладовищі з військовими почестями. Пролунали три залпи салюту – як остання шана захиснику України.
Нагадаємо, старший сержант Павло Доценко служив інспектор прикордонної служби 2 категорії – номер обслуги другого відділення інспекторів прикордонної служби другої прикордонної застави першого відділу прикордонної служби четвертої прикордонної комендатури швидкого реагування військової частини ****.
Вічна пам’ять і слава Герою!

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
30 Травня
29 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше