Найсвіжіше:
• «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю
rss

На війні загинули одразу два військових з однієї громади на Тернопільщині


Опубліковано: 25 Грудня 2024р. о 15:26

На жаль, жорстока війна з російським окупантом вирвала із життя ще двох мешканців Збаразької громади – Володимира Кутка та Андрія Левицького. Про сумну новину повідомив міський голова Збаража Роман Полікровський. 


Володимир Кутко, 35-річний мешканець Стриївки, загинув 12 грудня під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Часів Яр на Донеччині. Він служив водієм-мотористом взводу радіаційного, хімічного, біологічного захисту.
Уродженець села Красносільці Андрій Левицький, 1987 р.н., який служив сапером із квітня 2022 року, у самий Святий вечір, 24 грудня, отримав смертельне поранення на полі бою на Херсонщині.
Спільна молитва відбудеться завтра, 26 грудня, у Сквері Героїв о 14 годині. (Маршрут кортежу з тілом Володимира Кутка проляже через Доброводівське перехрестя).
Після молитви колона поїде до рідної домівки загиблого Володимира Кутка у село Стриївка та до церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, де відбудеться парастас.
Чин похорону – у п’ятницю, 27 грудня о 14 годині.
Поховання Андрія Левицького відбудеться у Львові куди й відправиться траурний кортеж від Скверу Героїв.
– Найщиріші співчуття рідним загиблих захисників, нехай Господь потішить ваші серця. Просимо прийти і гідно вшанувати українських захисників, які віддали свої молоді життя за нашу свободу і незалежність, – йдеться у повідомленні Романа Полікровського. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше