Найсвіжіше:
• Спочила у Бозі випускниця тернопільської музичної школи  • Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками • До трьох вулиць Тернополя призупинять водопостачання 2 вересня • Серце воїна з Теребовлянщини зупинилося у День Незалежності • З тіл померлих – на продаж: у сусідній з Тернопільщиною області викрили “чорних трансплантологів” • Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв
rss

Пелюстками квітів була встелена остання дорога Героя сучасності з Тернопільщини: загинув на Донеччині


Опубліковано: 30 Листопада 2024р. о 7:30

У селі Застінка Великогаївської громади попрощалися із загиблим воїном Петром Сухецьким. Рідні, жителі громади, духовенство, представники влади, колеги з роботи, друзі та просто знайомі віддали шану захиснику.

Чин похорону очолив отець-декан Михайло Піняга у співслужінні пароха о. Василя Собчука та священнослужителів Великобірківського деканату.
– Вістка про загибель сина та брата, дорога мамо та сестро, ранила Ваше серце, – звернувся до матері Олександри та рідної сестри Ірини у часі проповіді о. Ярослав Єфремов, – слово має дуже велику вагу: воно може наскрізь поранити серце. Воїн-Петро – це сила, яка захищала нас; він той, хто був нашою вірою і надією; він той, хто своє життя віддав за кожного з нас. Тому обов’язок наш перед родиною – бути поруч, берегти памʼять, словом чи ділом допомагати їм пережити цю важку та болючу втрату.

Похоронна процесія пройшла центральною вулицею села під супровід військового оркестру. Останню дорогу захисника встелили пелюстками квітів.

До слова, воїн Петро пішов захищати Україну у лютому цього року. Був майстром ударних безпілотних авіаційних комплексів. Життя воїна обірвалося поблизу населеного пункту Багатир Волноваського району Донецької області.
Поховали Героя на кладовищі з усіма військовими почестями.


Щирі співчуття матері Олександрі, сестрі Ірині, дідусеві Роману та усій великій родині.
Вічна пам’ять Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
29 Серпня
28 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше