Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

Звільнений з полону тернополянин отримає 50 тис грн від мерії


Опубліковано: 3 Вересня 2025р. о 15:45

Ще один військовослужбовець із Тернополя, які повернувся з російського полону, отримає одноразову фінансову допомогу від міської ради. Сума допомоги складає  50 тисяч гривень. Цього року таку підтримку отримали вже п’ятеро колишніх військовополонених.

Виплати здійснюються за рахунок бюджету Тернопільської громади у межах програми «Обороноздатність». Фінансову підтримку можуть отримати військові, які брали участь у бойових діях, були захоплені в полон і після цього звільнені, а також зареєстровані на території Тернопільської громади. Ці виплати передбачені також для тих, хто переїхав із тимчасово окупованих територій чи зон бойових дій і наразі фактично проживає у Тернополі як внутрішньо переміщена особа.

Для отримання допомоги необхідно подати заяву на ім’я міського голови та додати відповідні підтвердні документи. Звернення приймаються у відділі звернень Тернопільської міської ради за адресою: вул. Листопадова, 6, 1 поверх, у будні дні. Додаткову інформацію можна отримати у відділі по роботі з ветеранами війни та пільговими категоріями управління соціальної політики за адресою: вул. Миколи Лисенка, 8, тел.: (067) 395-88-62.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше