Найсвіжіше:
• З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати • У Тернополі викрили працівника комунального підприємства на вимаганні 6 тисяч доларів хабаря • У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя
rss

ЗНО в умовах адаптивного карантину


Опубліковано: 3 Червня 2020р. о 11:34

Через карантин навчальний рік для учнів завершився вдома. І якщо дев’ятикласники радіють скасованим іспитам, то одинадцятикласники хвилюються, адже їм ще складати ЗНО та вступати до університетів.

Президенту навіть написали петицію з проханням скасувати цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання. Утім послаблення карантину зіграло ЗНО на руку і воно все-таки відбудеться.

Основна сесія ЗНО буде проведена 25 червня – 17 липня. У такому випадку, зазначають у МОН, результати державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання будуть відомі до 31 липня. 

Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 серпня, а прийом документів від вступників триватиме з 13-го до 22 серпня.

Пункти тестування визначені у кожному районі області. На основну сесію ЗНО в області зареєструвалося понад десять тисяч учасників. У кожному пункті тестування буде проведено дезінфекцію. Учнів формуватимуть у групи по 15 осіб. Всі учасники тестування повинні мати маски та дотримуватись соціальної дистанції. У пункті тестування їм вимірюватимуть температуру. Для цього використовуватимуть безконтактні термометри.

– Дата проходження ЗНО, звісно, відтермінована, але все відбуватиметься згідно з новими змінами. Починаємо тестування з математики, далі – з української мови, потім усі інші предмети згідно з розкладом. Пробне тестування також відбудеться. 15 червня – з української мови та літератури, 17 червня – з інших предметів. На пробне ЗНО зареєстровано понад 6,5 тисячі учасників. Для  пунктів тестування закуплено: маски, рукавиці, мило та засоби дезінфекції, щоби все було максимально безпечно для учнів, – повідомив заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО Юрій Шайнюк.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
5 Лютого
4 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше