Найсвіжіше:
• Патчі під очі: секрет свіжого погляду без слідів втоми • На Буковині викрили компанію, яка постачала до РФ мікрочипи для ракет та безпілотників • “І куля його минула”: на Тернопільщині водій та перевізниця цькували учасника бойових дій • Остання дорога до рідного дому довжиною 20 місяців: громада зустріла загиблого воїна • Збаразькі чиновники підняли собі зарплату на 30% • Перша Тернопільська футзальна ліга: ФК “Тернопіль-Ветеран” продовжує штампувати перемоги • Професійний розвиток у графічному дизайні: як продовжувати вчитися й рости • На Тернопільщині водій, якого суд двічі позбавляв права керувати авто, сидітиме 2 роки за ґратами • Друга Тернопільська футзальна ліга: лідерські розбірки на користь команди з Лановеччини • Схопив молоток та наніс ним численні удари: розбірки чоловіків у Тернополі • Третя Тернопільська футзальна ліга: лідери синхронно перемагають • Загадкова смерть: у Тернополі тіло чоловіка місяць пролежало у ванні • Водій Mitsubishi врізався в рекламну опору (+фото) • Видалення жовчного міхура у клініці Медіком: швидко, якісно, безболісно • У Заліщиках після укусу собаки, жінці ампутували палець руки  • У Кременці під час ремонту авто загинув чоловік (+фото) • Вихованець тернопільського футболу відзначився дебютним голом за клуб Прем’єр-ліги • Як обрати місце для ідеального відпочинку за містом • На Донеччині обірвалося життя 52-річного військового з Тернопільщини • Чемпіонка світу виступає за збереження спортивного диспансеру в Тернополі • Двадцять місяців віри, надії і сподівань: офіційно підтвердили загибель у Бахмуті військового з Тернопільщини • Боронив Україну з 2015 року: громада на Тернопільщині попрощалася з полеглим військовим • Аферист з Тернополя “кинув” жителя Львівщини на гроші • Чоловік з Тернопільщини намагався втекти до Молдови: авто з “ухилянтами” злетіло в кювет • Вийшов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 13-річного хлопця
rss

Жителю Бережан загрожує до 4 років позбавлення волі


Опубліковано: 10 Грудня 2024р. о 11:23

Фігурант пропонував 10 тисяч гривень, щоб уникнути адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження.

Під час нагляду за безпекою дорожнього руху співробітники групи реагування патрульної поліції відділення поліції №1 м. Бережани зупинили автомобіль ВАЗ-2109 за порушення правил дорожнього руху. У ході спілкування з водієм — 66-річним жителем Бережан — поліцейські помітили в нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Правоохоронці запропонували порушнику пройти огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку, проте він відмовився.

Під час складання адміністративного протоколу водій почав пропонувати поліцейським 10 тисяч гривень неправомірної вигоди, щоб вони «закрили очі» на вчинене правопорушення. Правоохоронці попередили чоловіка про кримінальну відповідальність за такі дії. Однак він проігнорував попередження та наполягав на своєму. Факт корупційної пропозиції задокументувала слідчо-оперативна група.

Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі на строк до 4 років. Наразі триває досудове розслідування.

Крім того, на водія поліцейські склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 130 (керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння) та ч. 5 ст. 121 (порушення правил користування ременями безпеки) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські нагадують, що за керування автомобілем у стані сп’яніння передбачено штраф у розмірі 17 тисяч гривень із позбавленням права керування транспортними засобами на 1 рік.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
20 Січня
19 Січня
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше