Найсвіжіше:
• На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати • У Тернополі викрили працівника комунального підприємства на вимаганні 6 тисяч доларів хабаря • У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю
rss

Жителя Бучаччини засуджено за вбивство вітчима до 12 років позбавлення волі


Опубліковано: 2 Липня 2016р. о 10:12

Прокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Бучацького району, який обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство) та його знайомого – у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч.1 ст.396 КК України (приховування злочину).

У суді доведено, що житель Бучаччини розпивав спиртні напої з вітчимом та знайомим у житловому будинку. На ґрунті особистих неприязних відносин між родичами виник конфлікт, під час якого пасинок спричинив вітчиму  численні удари руками та ногами в ділянку голови та тулуба, від яких той помер.

Щоб уникнути відповідальності та приховати сліди злочину, житель Бучаччини разом з товаришем витягли тіло вбитого чоловіка з житлового будинку та закопали його на городі.

Після цього обвинувачені викинули сумочку з особистими документами потерпілого на горище та спалили довіреність на користування автомобілем, а саму легківку відігнали від господарства та протягом кількох днів намагались продати її стороннім особам на території Бучацького та Монастириського районів, аж допоки не були затримані працівниками  міліції.

Вироком Чортківського районного суду жителя Бучацького району засуджено за вбивство вітчима до 12 років позбавлення волі, а його товариша за приховування злочину – до 2 років позбавлення волі зі встановленням іспитового строку 2 роки.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,

Перегляньте також:




Новини
5 Лютого
4 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше