Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

Житель Скалата ледь не вбив односельця через сережку у вусі


Опубліковано: 24 Травня 2021р. о 21:00

Кривавий інцидент стався наприкінці липня минулого року в с. Полупанівка, що на Підволочищині. Того вечора на відкритому майданчику в альтанці біля сільського магазину свій день народження святкував з друзями 27-річний місцевий житель.

Незабаром до їхньої компанії підсів удвічі старший за нього колега по роботі – чоловіки обидва працювали водіями у місцевому кар’єрі. Непроханий гість перехилив чарку-другу і почав чіплятися до одного з молодиків, дорікаючи тому, що він носить сережку. Конфлікт намагався залагодити іменинник, став заспокоювати колегу. Та в якийсь момент зловмисник вихопив із кишені складаний ніж і вдарив потерпілого у живіт. Юнак спробував піднятися, однак відразу знепритомнів і впав на землю.

На місце трагедії одразу викликали карету швидкої допомоги та поліцію. І поки правоохоронці опитували підозрюваного та свідків, лікарі рятували життя потерпілому. На щастя, молодик вижив, хоча й довший час перебував у реанімації.

Вироком Підволочиського районного суду літнього водія визнано винним у навмисному заподіянні тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння (ч.1 ст 121 КК України). Оскільки ще під час досудового слідства між прокурором та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості, суд цю угоду затвердив та, відповідно до її умов, засудив чоловіка до 5 років позбавлення волі. Однак звільнив від відбування основного покарання, встановивши 3 роки іспитового строку. З метою забезпечення належної поведінки засуджений зобов`язаний періодично реєструватися в уповноваженого з питань пробації та повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Ось так дожив собі чолов’яга до сивого чуба, своєю вантажівкою об’їздив усю Україну, та якось хильнув зайвого і схопився за ніж. Добре, що все обійшлося.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше