Найсвіжіше:
• До Небесних полків відлетів 32-річний випускник тернопільського університету • Німці на Тернопільщині будують новий потужний завод • Тернопільщина отримала ще одну гірку звістку: загинув Герой з Шумщини • Рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Війна з російськими окупантами обірвала життя учасника АТО з Борщівщини • На Монастирищині в агропідприємства хочуть забрати 45 га землі • Тернопільські правоохоронці затримали експоліцейського при одержанні $4 тис хабаря • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • У Тернопільському суді відбулося засідання у справі побиття ветерана з Настасова • Служив Україн з перших років війни: перестало битися серце воїна з Тернопільщини • У Тернополі оголошено конкурс на посаду директора одного з комунальних підприємств  • Італієць, який служив у тернопільському батальйоні, одружився з українкою • У Тернополі оголосили 7 переможців «Громадського бюджету» • Дружина співака з Тернопільщини у річницю стосунків показала, який вигляд вони мали 10 років тому • На Збаражчині виявили вірус африканської чуми свиней (фото) • Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Тернополя • Тернопільська футзальна ліга: покер, п’ять хет-триків і два автоголи • У першій лізі очікується супертрансфер за участю вихованця тернопільського футболу • У лікарні помер снайпер з Тернопільщини • Під час виконання бойового завдання у Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • На Запоріжжі загинув бойовий медик з Тернопільщини • Два роки надій на сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Програма «Зимова підтримка» запрацювала: як отримати 1 000 грн допомоги • Сьогодні стартувала Тернопільська футзальна ліга: чотири дивізіони та 38 команд • На Тернопільщині зібрали понад мільйон тонн цукрових буряків
rss

Житель Монастириська та керівник банку привласнив 72 тис грн клієнта


Опубліковано: 9 Жовтня 2025р. о 13:18

Слідчі відділення поліції №2 міста Бучача оголосили підозру жителю Монастириська та керівнику банку за вчинення злочинів, передбачених ч. 1  ст. 357  КК України – привласнення шляхом шахрайства офіційного документа, вчинене з корисливих мотивів, ч. 1  ст. 362  КК України – несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах та ч. 4 ст. 185 КК України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.  

Зловмисник, перебуваючи на посаді керівника відділення одного з банків, привласнив кредитні кошти з карти клієнта.

До співробітників поліції звернулася дружина потерпілого і розповіла про те, що в її чоловіка банк вимагає повернення коштів. Жінка переконувала – ні вона, ні чоловік інтереси якого вона представляла, жодних кредитів у фінансових установах не брали. А борг чималий – 72 тисячі гривень.

Під час досудового розслідування слідчі спільно з працівниками служби безпеки банку встановили, що гроші клієнта привласнив керівник банку. До нього звернулася дружина потерпілого у зв’язку із закінченням терміну дії карти її чоловіка. Замість провести знищення банківської картки керівник банку привласнив її. Згодом, маючи право доступу до системи та можливість вносити відомості, зайшов до облікового запису клієнта без його відома вніс несанкціоновані зміни в інформацію, збільшивши кредитний ліміт. Три проведених трансакції – і гаманець банківського працівника наповнився кругленькою сумою грошей, – повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Санкції інкримінованих керівнику банку статей передбачають до восьми років позбавлення волі. Яким буде покарання – вирішить суд.

Нагадаємо, нещодавно колишньому керуючому відділення одного з банків на Чортківщині повідомлено про підозру у таємному викраденні майна, шахрайстві та підробці платіжних карток (чч. 1-4 ст. 185, ч. 2 ст. 190, ч. 1,2 ст. 200 КК України). За даними слідства, колишній банкір оформляв на клієнтів установи кредитні банківські картки, під приводом уточнення даних рахунків чи зміни паролів. Цими кредитними картками він користувався особисто: знімав з них готівку через банкомати або здійснював розрахунки за придбані товари та послуги, витрачаючи кошти на власні потреби. Користуючись довірою окремих клієнтів керуючий відділенням отримував доступ до їх депозитів. Він вводив потерпілих в оману щодо реального стану рахунку, необхідності переоформлення або тимчасового блокування картки, а отримавши доступ до коштів, знімав їх та користувався наче своїми Від його незаконних дій потерпіло 15 людей. Збитки становлять понад 1 млн 117 тис грн.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
16 Листопада
15 Листопада
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше