Найсвіжіше:
• Майже 2 роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодий солдат з Тернопільщини • Учитель року-2026: назвали імена переможців обласного етапу • У Збаражі в аварії травмувалася жителька Кременеччини • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Козівщини • У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток • Майже два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн зі Збаражчини • Пошук роботи коштував ланівчанці майже 150 тисяч гривень • ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації • Великий корупційний скандал у Тернополі: посадовцю міськради оголосили підозру • На Бережанщині затримали автопоїзд із 20 кубами бука за підробленими документами • Заліщицький «Дністер» у понеділок отримає нового головного тренера • Зниклого жителя Заліщиччини з проблемами пам’яті знайшли живим • Максимальна інтрига: всі команди групи «А» зберігають шанси на півфінал • З 1 липня у Тернополі діятимуть нові тарифи на воду та стоки • На Заліщиччині відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ • На Тернопільщині викрили десятьох осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків • Ограждение из сетки – современное решение для дома и бизнеса • На Харківщині перестало битися серце військовослужбовця з Козівщини • Небесне військо поповнив Герой з Монастирищини • На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено • Футболіст із Гусятина отримав виклик до юнацької збірної України • Жорстока війна забрала життя офіцера з Кременеччини • Підготовка до туристичного походу: що важливо взяти з собою • На Гусятинщині стався скандал на випускному через використання двомовної пісні Монатика
rss

Жінка з Бережанщини “на лікування доньки” віддала шахраям усі заощадження та коштовності


Опубліковано: 19 Вересня 2022р. о 18:19

1150 євро, 200 доларів, 6000 гривень та золоті вироби – усе це віддала жителька Саранчуківської територіальної громади невідомим. Єдине, що запам’ятала пенсіонерка, що до неї приїжджала жінка у медичній масці.
18 вересня близько 20:00 до потерпілої на стаціонарний телефон подзвонили невідомі і повідомили зажхливу новину. Додзвонювачі сказали, що її донька, яка мешкає в Італії, потрапила у дорожньо-транспортну пригоду. Стан важкий, а тому на лікування потрібно 50 тисяч Євро.
Пенсіонерка таких грошей не мала і сказала про це невідомим. Останні її запевнили, що будь-яка копійка допоможе врятувати життя, а тому варто віддати усе, що є.
Пенсіонерка погодилася, а за деякий час біля її будинку зупинилося авто і до неї вийшла невідома. Усі кошти та коштоності, які були дома, жителька Бережанщини віддала. Лише згодом вона зв’язалася із родичкою і зрозуміла, що стала жертвою шахраїв.
Працівники поліції встановлюють підозрюваних та опрацьовують камери відеоспостережень.
Поліцейські звертаються до мешканців Тернополя та області бути уважними та не довіряти першим ліпшим людям чи додзвонювачам. Інформацію, яка стосується рідних чи роботи електронних гаманців та банківських карток перевіряти. В жодному разі не розголошувати особисті дані та не довіряти незнайомцям. Навіть, якщо вони представляються поліцейськими чи працівниками банку!

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
25 Червня
24 Червня
23 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше