Найсвіжіше:
• У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд
rss

Зборівчанин на НМТ з математики набрав максимальних 200 балів


Опубліковано: 18 Червня 2025р. о 8:30

Випускник Оліївської школи, що на Зборівщині Вадим Різник склав Національний мультимедійний тест з математики на  максимальні 200 балів.

Нашому навчальному закладу надзвичайно приємно повідомити про те, що випускник Вадим Різник склав Національний мультимедійний тест з математики на 200 балів. Щиро вітаємо тебе, Вадиме! Ти – гордість нашого закладу! Дякуємо за високий результат навчання, старанність і наполегливість. Наталія Різник, дякуємо Вам за відмінний результат вашої багаторічної праці, – йдеться в повідомленні Оліївської школи. 

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше