Найсвіжіше:
• Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес»
rss

Зареєстровано петицію про присвоєння звання героя України загиблому мешканцю Тернопільщини


Опубліковано: 4 Квітня 2023р. о 18:00

На офіційному інтернет-представництві президента України у розділі «Електронні петиції» зареєстрували звернення про присвоєння звання Героя України посмертно військовослужбовцю з Чорткова Чілікіну Сергію.
Петицію зареєстрували 21 березня. Станом на зараз петиція набрала 3 491 голосів із 25 000 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 80 днів.
Просимо усіх жителів громади та небайдужих українців долучитись до підписання петиції за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/184470. А також за можливості поширити.
Нагадаємо, Чілікін Сергій загинув під час виконання бойового завдання у населеному пункті Білогорівка Луганської області. Поховали чоловіка на Алеї Героїв на кладовищі по вул. Ягільницька у Чорткові.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,

Перегляньте також:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше