• Тернополянин здобув кубок президента Азербайджану • Чистий четвер: прикмети, традиції, молитви і замовляння • Військового з Тернопільщини, який загинув 2 роки тому, сьогодні поховають у Чернівцях • Частина Тернопільщини сьогодні буде світла – стала відома причина • Електронні черги в ТЦК і онлайн-кабінет: як все працюватиме з 18 травня • Став відомий результат центрального матчу туру у вищій футбольній лізі Тернопільщини (відео+фото) • ГУР назвало кількість у росії ракет «циркон», «онікс», «калібр» та Х-69 • В Україні нарахували 160 тисяч чиновників, мобілізовано – 2,5% • На Тернопільщині продовжує свою діяльність робоча група з підзвітності та прозорості • Нещасний випадок на Тернопільщині – 81-річна жінка впала у річку і втопилася • Заробітки аферистів: поліцейські Тернопільщини встановлюють особу шахрая • На війні загинув футболіст з Тернопільщини • На Тернопільщині членкиня ВЛК підробила медичний висновок • Раніше судимого тернополянина поліцейські підозрюють у вчиненні крадіжки з ринку • На Тернопільщині відкрили оновлений ізолятор тимчасово тримання (відео+фото) • Відбулося жеребкування півфінальних пар футбольної Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини • П’яний водій з Чортківщини намагався відкупитися доларами і гривнями • Головний футбольний матч тижня на Тернопільщині: «Агрон» – «Дністер» • Профілактика інфекційних захворювань у дитячому віці • Боєць бригади «Лють» з Тернопільщини Володимир Ониськів: «Після реабілітації одразу до побратимів на поле бою, інших варіантів не розглядаю» • 50-річний мотоцикліст потрапив до реанімації після ДТП на Борщівщині • На Тернопільщині інвестор за 5 років так і не збудував обіцяний сміттєпереробний завод • Дві гранати, артснаряд, протитанкова та мінометна міни – виявили та знешкодили на Тернопільщині • У Тернопільській та Хмельницькій областях під час Великодніх свят на могилах з’являються мавки і танцюють • Сьогодні у деяких частинах Тернополя не буде світла

Заліщицький «Дністер» з першого місця виходить до чвертьфіналу зимової першості Тернопільщини (відео+фото)

Опубліковано: 31 Березня 2024р. о 16:51

Сьогодні, 31 березня, у селі Боричівка проходять матчі заключного туру групового етапу Відкритої зимової першості Тернопільської області з футболу 2024 року. В поєдинку лідерів групи «С» – заліщицького «Дністра» та ФК «Трибухівці», які до цього матчу мали по три перемоги і максимальну кількість очок (9-ть), визначався переможець, а відповідно сіяна команда при жеребкуванні 1/4 фіналу.

Вже у першому таймі «Дністер» провів три голи у ворота суперників – дубль на рахунку Романа Голодриги та гол Назара Процика. Після перерви команди обмінялись забитими м’ячами. У складі ФК «Трибухівці» відзначився молодий нападник Максим Крамарчук, а буквально за мить заліщанин Дмитро Бобик встановив остаточний рахунок у матчі – 4:1. Наприкінці зустрічі пенальті також не зумів реалізувати Роман Голодрига – воротар Василь Микуляк вгадав напрямок удару.

Набравши максимально можливу кількість очок у групі «С» – 12-ть, «Дністер» з першого місця проходить до чвертьфіналу. Потенційними суперниками заліщан будуть команди, які зайняли другі місця в інших групах, а саме: «Галич» (Збараж), ФК «Борщів» та «Поділля» (Велика Березовиця). Натомість у ФК «Трибухівці» конкурентами на першій стадії плей-оф є колективи, що посіли перші місця в гурпах: «Агрон» (В. Гаї), «Колос» (Бучач) та «Медобори» (Зелене).

Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться завтра, 1 квітня.

***

Пропонуємо до Вашої уваги статистичні дані матчу.

ФК «Трибухівці» – «Дністер» (Заліщики) – 1:4 (0:3)

31 березня. с. Боричівка. Сільський стадіон. +23 град. 100 гл.

Арбітр – Ігор Садковський (Теребовля), асистенти – Олег Мімнонов (Тернопіль), Іван Мандзюк (Зборів).

ФК «Трибухівці»: Сорочук-к (Микуляк, 65), Грицак (Савчук, 60), Садовський (В. Левицький, 60), Богачук (Дорош, 60), Калашніков, Юристий (Шутурма, 60), Кістяник (Керницький, 38), Щербаков (Гондза, 60), Михальський (Матейчук, 60), Яцунда (Миронюк, 60), Крамарчук (Андрусяк, 60).

«Дністер»: Гуменюк, Сороцький (Р. Левицький, 63), Ландяк, Тракало-к, Давидюк, Шишигін, Бобик, Червонецький, Голодрига (Кузняк, 78), Городинський, Процик. Запасні: Геник, Стрільчук, Головатюк, Тігов.

Голи: Роман Голодрига (18, 25), Назар Процик (37), Максим Крамарчук (51), Дмитро Бобик (52).

На 82-й хвилині Роман Голодрига не реалізував пенальті (воротар).

Попередження: Ю. Грицак (2), О. Тракало (72).