Найсвіжіше:
• Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Спочила у Бозі багаторічна директорка тернопільської школи • На Тернопільщині попереджають про зниження рівня води у річках до історичного мінімуму • Старий Тернопіль: у мережі показали добірку атмосферних фото • Чи можуть представники ТЦК та поліції увійти до квартири без згоди власника: пояснення • Як держава та громади дбають про безпеку води під час війни (відео) • Стали відомі фіналісти Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини з футболу • Агрокомпанія з Тернопільщини потрапила до топ-12 найбільших платників податків України • У Тернополі чоловіка засудили за крадіжку газу • Чи буде масове скасування броні від мобілізації з 1 вересня: пояснення • ФК «Збараж» підсилився ще двома футболістами перед стартом другого кола • Як борщів’яни відзначили 570-ту річницю рідного міста • У Тернопільській області запрацює один із найбільших молочних комплексів на 2,4 тис. корів • Військового з Борщівщини нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня • У Тернополі з’явилися дві нові зірки на «Алеї зірок» • Заліщицький «Дністер» здобув першу перемогу після повернення до професіонального футболу • ФК «Збараж» підсилив склад: до команди приєдналися ексгравець ФК «Борщів» та місцевий талант • Помер військовослужбовець із Шумської громади • На Тернопільщині в одному місці перекинулися дві вантажівки (відео+фото) • На Монастирищині під час гасіння сміттєзвалища рятувальники врятували життя їжаку • Пожежа на Бережанщині завершилася госпіталізацією чоловіка • У ФК «Борщів» відбулися зміни на тренерському містку • Ексголкіпер ФК «Львів» та ще троє новачків: «Поділля» з Великої Березовиці поповнило склад • Віталій Стадник став почесним громадянином Тернопільської області. Посмертно • У Тернополі новий теплохід «Йота» вийшов у перші рейси з пасажирами
rss

За вбиту косулю двом жителям Тернопільщини світить тюрма (+фото)


Опубліковано: 10 Червня 2024р. о 20:00

Під час патрулювання співробітники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №3 міста Теребовлі зупинили в межах Чортківського району для перевірки автомобіль, в якому перебували 34-річний водій та 52-річний пасажир. Під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили мисливську зброю та тушу косулі.

Чоловіки запевнили, що знайшли тварину на дорозі вже мертвою та збиралися передати її представникам товариства мисливців і рибалок. Водночас правоохоронці отримали оперативну інформацію про те, що товариші є мисливцями та вже не вперше вирушають на полювання.

Слідчо-оперативна група вилучила тіло тварини. Наразі в управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області триває експертиза щодо встановлення причини її загибелі. Також на відповідну перевірку відправлена мисливська зброя.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 Кримінального кодексу України – порушення правил полювання. Санкція статті передбачає штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі строком до трьох років.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
16 Серпня
15 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше