Найсвіжіше:
• Засудили жінку з Бережан, яка навмисно проколола голкою око своєму 3-річному сину • На Кременеччині побилися школярі: конфлікт вирішували в суді  • На Борщівщині п’яний водій пропонував поліцейським хабаря • У Бережанах скасували договір на реставрацію ратуші за 12 млн грн • Особливий код взаємоповаги серед боксерів: як конкуренція на рингу не впливає на взаємну підтримку поза ним? • На Запоріжжі загинув 34-річний старший солдат з Тернопільщини • Підбираємо ліжко в стилі модерн • У Курській області загинув військовий з Тернопільщини • У громаді на Тернопільщині викрили ворожу ботоферму • У Тернополі нетверезий водій спричинив потрійну ДТП • На Гусятинщині у двох чоловіків виявили заборонені речовини • На Тернопільщині син погрожував старенькій матері розправою • Суд виніс вирок вчителю, якого звинуватили у смерті учня • Як обрати текстиль для дому: поради та тренди • На Донеччині загинув бойовий медик з Тернопільщини • На Тернопільщину релоковано потужне підприємство з окупованої Каховки • Загинув на Луганщині: на Гусятинщині 18 лютого поховають 31-річного Героя • На Тернопільщині в аварію потрапив рейсовий автобус • Кубок Тернопільської футзальної ліги: сьогодні визначать ще двох півфіналістів • Львівська фірма за 6,7 млн відремонтує 300 м дороги до церкви у селі поблизу Тернополя • Тернополянин намагався застрелити підприємця, щоби не віддавати 100 тисяч доларів боргу • Ряд шкіл на Тернопільщині переведено на дистанційне навчання: причина • У Курській області загинув 45-річний військовий з Тернопільщини • Чи варто купувати iPhone 11 у 2025 році? • Загинув на Луганщині: Тернопільщина прощається з 28-річним солдатом
rss

З Підволочиської селищної ради суд стягнув майже 5 мільйонів


Опубліковано: 17 Серпня 2024р. о 15:30

Теребовлянська окружна прокуратура звернулась до Господарського суду Тернопільської області з позовом до органу місцевого самоврядування про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства в сумі 4 714 594,95 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що органом місцевого самоврядування впродовж двох років не забезпечено належного виконання встановлених законом обов’язків у сфері охорони навколишнього природного середовища щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ побутових відходів на території громади, що призвело до забруднення та засмічення земель та, як наслідок, заподіяння шкоди довкіллю.

Дослідивши обставини справи, суд погодився з доводами прокурора. Суд встановив, що незважаючи на обізнаність щодо засмічення та забруднення земельних ділянок та заподіяних збитків навколишньому природному середовищу внаслідок цього, протягом тривалого часу відповідачем, як власником земельних ділянок, жодних заходів щодо поводження з відходами та притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства про відходи, не вжито. При цьому суд зауважив, що у спорі про відшкодування шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу, слід виходити з презумпції вини правопорушника.

Відтак, суд задовольнив позовні вимоги та стягнув з відповідача на користь держави збитки, заподіяні внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства в сумі 4 714 594,95 грн., повідомляє пресслужба Господарського суду Тернопільської області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
18 Лютого
17 Лютого
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше