Яке житло шукають родини з дітьми?


Опубліковано: 16 Вересня 2020р. о 12:30

Для великих родин при виборі власного житла важливим критерієм є комфорт усіх членів сім’ї, особливо для малюків. Разом із Юрієм Ковальчуком, директором будівельної компанії “МАКБУД, генеральним підрядником ЖК “Щастя”, ми розібралися, на що варто звертати увагу при виборі житлового комплексу.

– Юрію, розкажіть, на що потрібно звертати увагу в першу чергу?

– Одним із важливих етапів при виборі житла для родини з дітьми є досконале вивчення інфраструктури району. Дитячі садочки, школи, центри розвитку дитини – все це має бути розташоване поруч з домом, щоби не витрачати багато часу на добирання. Також бажано, щоб у дворі були майданчики для розваг та спорту. 

Так, наприклад, на території ЖК «Щастя» заплановано сучасну ігрову зону для дітей, центр розвитку дитини та спортивний комплекс із басейном. І все це буде розташовано на величезній території комплексу в рамках єдиної пішохідної зони. Не варто забувати, що прогулянки з дитячими візками можуть викликати багато труднощів, тому зручно, коли вхідна група в будинку облаштована спеціальним пандусом,  а на першому поверсі передбачено окремі приміщення (колясочна та велосипедна). Саме такі вигоди є в нашому житловому комплексі.

– А що скажете про квартири? Яке планування обрати?

– Якщо ви вже переконалися в гарному розташуванні будинку, то наступним кроком є вибір оптимального планування житла. Однозначно, для великої сім’ї не підійде скромна однокімнатна квартира. Якщо є можливість, то краще обирайте дво- або трикімнатні апартаменти. Вони дозволять мати особистий простір як батькам, так і дітям.  У ЖК “Щастя” є великий вибір просторих квартир із різним плануванням. Актуальні пропозиції можна дізнатися у відділі продажу за телефоном: +38 (096) 191 31 51.

У сучасних реаліях важливу роль відіграє і безпека. На що необхідно звернути увагу?

– Подбайте про своїх дітей, обравши квартиру у спокійному районі, а  не на «першій лінії вулиці». Це забезпечить безпеку для малюків від шаленого ритму міста. До того ж слід звернути увагу на такий фактор, як безпека в будинку і під’їзді. У нашому житловому комплексі запроєктовано ідею «подвір’я без машин» та систему  відеоспостереження. Автомобілі розміщуватимуться лише в підземному паркінгу.

Ще однією із зон небезпеки є ігрові майданчики для дітей, але й про це подбали архітектори ЖК «Щастя» , облаштувавши їх спеціальним гумовим покриттям , яке захищає дітей від отримання травм при падінні. Ігрові зони будуть передбачені для різної вікової категорії дітей – від найменших до великих.

Чи погоджуєтесь, що, окрім вдалого планування квартири та прибудинкової інфраструктури, важливу роль відіграє природнє оточення?

– Неможливо не погодитись, якщо біля будинку є ліс, парк чи озеро – це чудово, особливо для молодих мам, коли можна годинами гуляти з візочком. Добре це і для сімей з більш дорослими дітьми, коли є можливість всією родиною займатися спортом на свіжому повітрі.

Житловий комплекс «Щастя» знаходиться в екологічно чистій зоні. Поблизу розташований «Савич-парк», одне з «найспортивніших» місць для відпочинку в Тернополі. Тут можна влітку насолодитися природою, а взимку подолати гірськолижну трасу.  Поруч із комплексом міська влада запланувала облаштувати новий міський парк. Сподіваємось, їхнє бажання скоро втілиться в життя.

Ви поділяєте думку, що дім не обмежується лише квартирою, це і будинок, і гарні взаємовідносини з сусідами?

– Приємно жити в місці,  де сусід зустрічає із посмішкою та побажанням “гарного дня”, а коли від’їжджаєш у відпустку, то не турбуєшся, що квіти зів’януть, а домашнього улюбленця немає кому нагодувати. Дружнє сусідство сприяє встановленню відносин між батьками й дітьми.

Ми створюємо атмосферу доброзичливості у ЖК “Щастя”. Та хочемо створити ком’юніті не просто співмешканців, а гарних знайомих.

ЖК “Щастя” – ідеальне місце для родини:

– на території житлового комплексу планується центр розвитку дитини, дитячі майданчики, спорткомплекс із басейном, велосипедні доріжки та баскетбольна площадка;

– двори із ландшафтним дизайном, дитячі майданчики з різноманітними розвагами та зони відпочинку для всіх членів родини;

– мальовничий парк за декілька хвилин від комплексу;

– торговий центр, магазини, центр міста – дозвілля біля вас.

 

Детальніше про актуальні пропозиції ЖК “Щастя” можна дізнатися у відділі продажу. За телефоном +38 (096) 191 31 51 або ж приїхати особисто – м. Тернопіль, вул.Острозького, 47а.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,

Перегляньте також:

Новини
Чим, на вашу думку, закінчиться війна з росією?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше