Найсвіжіше:
• Купуючи автомобіль, житель Тернопільщини втратив понад 200 тисяч гривень • Тернополян запрошують на зустріч з командиром роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі»  • У Тернополі сім’ї постраждалих від війни можуть отримати до 100 тисяч гривень на власний бізнес • У Тернополі відбулася зустріч з родинами загиблих та безвісти зниклих бійців бригади «Лють» (+відео) • Від отриманих поранень у бою загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Відбулося жеребкування календаря першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • Калькулятор авто зі США: як прорахувати авто • Назавжди повернувся до рідної домівки: сьогодні на Тернопільщині поховають загиблого на війні Героя • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині на вихідні • «Поділля» з В. Березовиці у футбольному сезоні-2024: з екс-гравцями “Чорноморця”, “Поділля” та “Агробізнесу” • У Тернополі серед білого дня зникла 33-річна жінка • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Оновлення даних: хто з чоловіків мусить зʼявитися до ТЦК • «Я не герой, я людина!» – тернопільська «Пташка» з Азовсталі закрила рота хейтерам • Незаменимые кухонные гаджеты, которые сделают приготовление пищи легче и быстрее • У Тернополі поліція розшукує Андрія Скрябіна • Сигнальний пістолет: надійний засіб для подачі сигналів та забезпечення безпеки • Поради щодо вибору побутових вугільних фільтрів для очищення води • Дівчинку штовхнули в туалеті, і вона знепритомніла: поліцейські склали протоколи через булінг у школі на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище • У ДТП на Тернопільщині травмувався водій і його 10-річна донька • Паспортний сервіс пояснив, як чоловіки за кордоном зможуть отримати паспорти • Навчання трейдингу з нуля: чи можливо це • Лісник з Бережанщини незаконно зрубав дерева на понад 170 тис грн
rss

Визначилися фіналісти футзального кубка Тернопільщини

Опубліковано: 21 Лютого 2024р. о 23:03

Сьогодні, 21 лютого, у Фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ з ігрових видів спорту відбулися півфінальні поєдинки кубку Тернопільської футзальної ліги сезону-2023/24. За їх підсумками визначилися команди-фіналісти, які у вирішальному матчі розіграють кубок.

У першому матчі зустрічалися команди «Медобори» (Зелене, Гусятинщина) та «Айва-Тірас» (Іванків, Борщівщина). Довго команди придивлялися одна до одної і практично не створювали гольових моментів, більше дбаючи про оборону. Колектив зі Скала-Подільської громади ближче до завершення першого тайму таки першим відкрив рахунок. Владислав Левчик фактично заніс м’яча у ворота, після того, як його випустив з рук кіпер «Медоборів» Юрій Чуба (0:1). За дві хвилини красень-гол потужним ударом з далекої відстані забив граючий головний тренер «Айви-Тірас» Олег Зубик. М’яч вдарився в поперечину і опустив за лінією воріт (0:2). Перед самою перервою зеленяни одного м’яча відіграли. У ближній кут з-під захисника влучно пробив ветеран тернопільського футболу і футзалу Степан Клекот (1:2).

У другому таймі дуже надійно в обороні зіграли гравці «Айви-Тірас», фактично єдиний реальний шанс у середині тайму мав гравець «Медоборів» Сергій Полянчук, котрий не реалізував чистий вихід віч-на-віч. У цьому моменті неймовірну реакцію продемонстрував голкіпер команди з Борщівщини Ярослав Гаращук. За хвилини чотири до завершення матчу тренер «Медоборів» Ігор Бадло пішов ва-банк випустивши п’ятого польового гравця Владислава Сороцького. Це зеленянам не допомогло, більше того, на 45-й хвилині вони ще й пропустили від капітана «Айви-Тірас» Владислава Тимощука, з ударом якого не справився Сороцький, який у той момент стояв у рамці воріт (1:3)…

«Медобори» (Зелене) – «Айва-Тірас» (Іванків) – 1:3 (1:2)

Голи: Степан Клекот (23) – Владислав Левчик (20), Олег Зубик (22), Владислав Тимощук (45).

У другому півфіналі великобірківська «Вікторія» створила ще одну кубкову сенсацію – перегравши вищолігову команду «ЮА-Стандарт» з Тернополя – 3:1. Довго рахунок у матчі був нічийним – 1:1, коли у першому таймі суперники обмінялися голами. Спершу Петро Намуйлик з «ЮА-Стандарт» відкрив рахунок, а потім Павло Данилюк з «Вікторії» його зрівняв. А перемогу представник Тернопільського району здобув наприкінці матчу. Фактично героєм поєдинку можна вважати наддосвідченого Олександра Паламаря, точний удар якого на 45-й хвилині вивів великобірківську команду вперед (2:1). А крапку в матчу поставив молодий Станіслав Симчук вже перед самим фінальним свистком (3:1).

До речі, для «Вікторії», яка фінішувала четвертою у другій Тернопільській футзальній лізі, це третя поспіль перемога у кубку над командами вищої ліги. В 1/8 фіналу великобірківські футзалісти обіграли тернопільський «Вайскаут» (1:0), в 1/4 фіналу – «Ветеранів Тернопільщини 40+» (3:1) і ось тепер «ЮА-Стандарт» (3:1).

«Вікторія» (В. Бірки) – «ЮА-Стандарт» (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Павло Данилюк (10), Олександр Паламар (45), Станіслав Симчук (46) – Петро Намуйлик (6).

Отож, у фіналі обласного футзального кубка зустрінуться команди «Айва-Тірас» (Іванків) та «Вікторія» (В. Бірки). Про дату та час вирішального кубкового матчу буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, минулорічним переможцем обласного футзального кубка була команда «Віго» з села Острів (Великоберезовицької громади), яка у фінальному поєдинку перемогла тернопільський «Гермес-7» з рахунком 2:0.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , , ,