Найсвіжіше:
• Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео
rss

Вища футбольна ліга Тернопільщини: «Агрон» зробив ще один крок до чемпіонства


Опубліковано: 17 Жовтня 2024р. о 12:50

Учора, 16 жовтня, продовжився 20-й тур вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2024 року з футболу. У В. Гаях місцевий «Агрон» переміг аутсайдера – «Поділля» з В. Березовиці – 2:0.

Великогаївська команда забила по м’ячу у кожному з таймів. Перший з них стався після затяжної атаки господарів. Гольову комбінацію, вкиданням м’яча з ауту, розпочав лівий оборонець «Агрона» Андрій Скакун. Він відкинув м’яча на Тараса Семенця, отримумав зворотню передачу і виконав навіс на Дмитра Харчук, котрого суперники залишили самого майже на куті воротарського майданчика. Удар Дмитра парирував голкіпер «Поділля» Володимир Кравчук, далі – від захисника гостей м’яч поцілив у попекречину і відкочив до Тараса Семенця. З навісною передачею останнього справився кіпер гостей, однак, витягнуши м’яча з-під поперечину, вибив його прямо на ногу нападнику «Агрона» Богдану Семенця, котрий і «вколотив» м’яча у сітку воріт (1:0).

А щойно розпочався другий тайм, як господарі збільшили перевагу до двох м’ячів. Знову гольову комбінацію розпочав Андрій Скакун, виконавши подачу з кутового. На ближній стійці, вигравши позицію у досвідченого оборонця «Поділля» Вадима Альхіна, скинув м’яча на дальню стійку Ігор Кохман. Там чатував Євген Щербатюк, котрий з близької відстані ударом головою направив м’яча у ворота (2:0).

Перемога дозволила «Агрону» набрати 44 очка і команди з Великогаївської громади продовжує випереджати свого головного конкурента – заліщицький “Дністер” на два очка. Все вирішиться заключному, 21-му турі, в якому “Агрон” гостюватиме у Збаражі…

***

«Агрон» (Великогаївська громада) – «Поділля» (В. Березовиця) – 2:0 (1:0)

16 жовтня. В. Гаї. Сільський стадіон. 100 гл. +10 град.

Арбітр – Олег Когут (Тернопіль), асистенти – Сергій Харчук (Тернопіль), Віталій Сердюк (В. Глибочок).

Спостерігач арбітражу – Борис Трач (Тернопіль).

«Агрон»: Рогаль, Скакун, Андрієшин, Щербатюк, Соколовський-к, Кохман (Ковалик, 53), Гром’як, Пришнівський (Луцик, 71), Т. Семенець (Онищук, 88), Харчук (Понєдєльнік, 90+3), Б. Семенець (Мельник, 77). Запасні: Мазур, Павлович.

«Поділля»: Кравчук, Цупер (Копцюх, 77), Ясніцький, Кренько-к (Олійник, 60), Альохін, Стецюк, Приян, Королюк (Дишлюк, 84), Середюк (Джумак, 90+2), Веремчук (Давискиба, 67), Милимука. Запасний: Новаков.

Голи: Богдан Семенець (33), Євген Щербатюк (47).

Попереджені: Михайло Керничний (21, тренер), Євген Щербатюк (74).

***

ТАКТИЧНА РОЗСТАНОВКА

«Агрон» (1х4х5х1)

Воротар – Іван Рогаль

Центральні захисники – Євген Щербатюк та Роман Андрієшин

Правий захисник – Юрій Соколовський

Лівий захисник – Андрій Скакун

Опорний півзахисник – Ігор Кохман

Піднападники – Тарас Гром’як та Володимир Пришнівський

Правий півзахисник – Дмитро Харчук

Лівий півзахисник – Тарас Семенець

Нападник – Богдан Семенець

«Поділля» (1х4х5х1)

Воротар – Володимир Кравчук

Центральні захисники – Вадим Альохін, Ярослав Ясніцький,

Правий захисник – Богдан Цупер

Лівий захисник – Андрій Приян

Опорні півзахисники – Вадим Стецюк та Дмитро Кренько

Правий півзахисник – Вадим Королюк

Лівий півзахисник – Павло Середюк

Піднападник – Максим Веремчук

Нападник – Олег Милимука


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше