Найсвіжіше:
• Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому» • Антисанітарія та брудний одяг: у Шумську судили жінку, бо не гляділа чотирьох неповнолітніх дітей • Удар російського FPV-дрона обірвав життя офіцера з Тернопільщини • Помер відомий український співак Степан Гіга • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 13 грудня • На Сумщині прийняв останній бій сержант з Тернопільської області • 16 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Вийшов з дому і не повернувся: у Тернополі зник 13-річний хлопчик
rss

Вихованець зборівського футболу та легенда «Ворскли»: У наш час все може статися – зникали і більш імениті клуби


Опубліковано: 3 Червня 2025р. о 11:15

Полтавська “Ворскла” за результатами стикових матчів з “Кудрівкою” вперше в своїй історії вилетіла з УПЛ. Своїми емоціями від такого плачевного результату поділився колишній захисник полтавців, вихованець зборівського футболу Григорій Ярмаш, за плечима якого майже 150 матчів у складі “Ворскли”.

“Для “Ворскли” це провал. Але варто зазначити, що до цього клуб прийшов не сьогодні. Все це накопичувалося протягом тривалого часу. А вчорашній результат став жирною крапкою мук команди і клубу.

Що стосується протистояння з “Кудрівкою”, то це були, так би мовити, кубкові матчі, і тут підбір виконавців, як показали ігри, відійшов на другий план. Просто першоліговий колектив більше хотів цієї перемоги. У них був кращий настрій і краща мотивація. Це якраз той випадок, коли порядок б’є клас.

Чи залишиться “Ворскла” на футбольній карті країни? Дуже б цього хотілося. Це велика історія. Клуб 30 років був серед елітних колективів України. Полтавчани вигравали Кубок, двічі ставали бронзовими призерами. Це дорогого коштує.

Хоча в наш час все може статися. Зникали і більш імениті клуби, такі як “Дніпро”, “Металіст”. Втім, всі вірять, що “Ворскла” таки залишиться на плаву. Вся Полтава живе командою, тому залишається тільки сподіватися, що все буде добре”, – сказав Григорій Ярмаш.

До теми: «Коуч зі Зборівщини ввійшов до тренерського штабу клубу Прем’єр-ліги»


Джерело: Український футбол
Рубрика:




Новини
14 Грудня
13 Грудня
12 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше