Найсвіжіше:
• У селі Геленки на Козівщині зафіксували появу вовків • Відомий співак з Тернопільщини спантеличив заявою про його “позашлюбного сина” • Великогаївський «Агрон» дозаявив двох нових футболістів • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Вечір на стадіоні в Козові завершився судом для неповнолітньої • Конфлікт на Бучаччині завершився тяжкими травмами обличчя • 21 травня у Тернополі пасажири у вишиванках не платитимуть за проїзд • У Тернополі 20 травня частина міста залишиться без води: перелік вулиць • У Тернополі мотоцикліст протаранив «швидку» • 16 травня у найбільшому парку Тернополя стартує сезон атракціонів • З чеченського полону – на рідну землю: захисник з Тернопільщини повернувся додому • На Донеччині загинув 42-річний Воїн-Титан з Козівщини • На Донеччині отримав смертельні поранення воїн з Тернополя • У Тернополі сталася ДТП за участю електровелосипеда та Lexusа • На Тернопільщині затримали чоловіка за незаконне зберігання боєприпасів • У Тернополі біля автовокзалу обмежать рух транспорту • Довічне ув’язнення: у Збаражі засудили чоловіка за потрійне вбивство • Смертельна ДТП на Кременеччині: загинув тракторист • Одноконтурний чи двоконтурний котел: що вигідніше для квартири та приватного будинку? • На Тернопільщині судитимуть посадовців за незаконну вирубку дерев на 2 млн грн • Україна повернула полонених 15 травня: чи є серед них мешканці Тернопільщини • У Копичинцях 18-річна мешканка жорстоко побила 15-річного хлопця • У Тернополі на дамбі сталася ДТП • Молитви були почуті: захисник із Шумщини нарешті їде додому • Міноборони допустило до експлуатації унікальний комплекс тернопільського виробника
rss

Виходець з Лановеччини за кілька годин пробіг майже 300 км


Опубліковано: 2 Грудня 2021р. о 17:33

Військовослужбовець 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, виходець з с.Борщівка Микола Луговий, успішно завершив свій ультрамарафон на честь 7-ї річниці створення військової частини.

  27 листопада, о 19:30, Микола Луговий фінішував біля парку Слов’янський у Володимирі-Волинському, звідки стартував напередодні. Відстань у 270 км, з Володимира-Волинського до Львова і в зворотному напрямку, воїн-спортсмен здолав за 27 годин, хоча попередньо планував значно більший час.

  Біг безперервно, адже зупинки, за словами хлопця, погано вплинули би на м’язи, і бігти тоді важче.

  Військові медики, які супроводжували спортсмена в дорозі, кажуть, що ніяких проблем зі здоров’ям у нього не виникало. На фініші Микола, ясна річ, був втомлений, але щасливий.

  – Я це зробив! Щасливий, що вдалося втілити свій задум! – наголосив чоловік. – Дякую всім, хто в мене вірив, і хто підтримував мене! Попереду чимало планів і кілометрів, тож ще побігаємо!

  Далі в Миколи Лугового період відновлення і нові забіги.

 

Джерело: LanNews
Мітки: , , , ,





Новини
16 Травня
15 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше