Найсвіжіше:
• Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo • Міський голова Чорткова задекларував майже мільйон доходу і багато готівки • У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник • Росія вдарила Кинджалом по Львову: що відомо • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – підозрюють жителя Бережанщини • Зупинилися серце військового з Тернопільщини: пройшов пекло війни • Викладач тернопільського університету за хабар допоміг знайомому працевлаштуватися у богословську академію • Смертельна аварія на Бережанщині: медики 12 днів боролися за життя потерпілого • «Для нас немає дня чи ночі, ми реагуємо на потребу людей у будь-яку годину доби», – власник закладів «Гріє» та «Speakeasy» Юрій Фролов • Оренда VPS-сервера: окрема система для гнучкого керування ресурсами • На Кременеччині горів житловий будинок • Тернополяни встановили історичний рекорд у Дубаї • Перестало битися серце 55-річного офіцера з Тернопільщини • 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник
rss

Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув молодший сержант з Борщівщини


Опубліковано: 28 Грудня 2025р. о 18:00

Сьогодні, 28 грудня, небо над Іване-Пустенською громадою плаче разом із її мешканцями. Іване-Пустенська громада живим коридором, на колінах та з квітами зустріла свого Героя – Василя Романовича Чубея.

Жодні слова не зможуть втамувати біль втрати для родини, але наша спільна молитва та шана стануть підтримкою в цей важкий час. Низький уклін батькам за виховання справжнього патріота. Світла пам’ять про воїна-Героя Василя назавжди залишиться в літописі нашої боротьби за незалежність. Вічна пам’ять і слава Герою!, – йдеться в повідмоленні Іване-Пустенської сільської ради.

Як повідомили у Борщівському військкоматі, внаслідок артилерійського обстрілу позицій, 17 серпня 2024 року на околиці н.п. Гродівка Донецької області, загинув молодший сержант Чубей Василь Романович (1980 року народження), житель с. Іване-Пусте, який до цього часу вважався зниклим безвісти, та тепер знайшов вічний спочинок у рідній землі.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя захищаючи Україну. Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо біль їх непоправної втрати. Нехай Господь прийме його світлу душу і оселить там, де праведні спочивають, – йдеться в повідомленні військкомату. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,




Новини
11 Лютого
10 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше