Найсвіжіше:
• Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн • На Тернопільщині без світла залишаються 65 населених пунктів: причина • Спочив у Бозі відомий скрипаль з Тернополя • Мешканці Тернопільщини замовляли фіктивну інвалідність на Хмельниччині • На Тернопільщині з початку року від переохолодження загинули семеро людей • Права на картину Марчука: тернопільський суд призначив експертизу підписів • У Бережанах католикам передали монастир, на території якого була колонія • Апеляційний суд скасував вирок Михайлу Головку і зняв з нього обвинувачення • На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати • У Тернополі викрили працівника комунального підприємства на вимаганні 6 тисяч доларів хабаря • У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини
rss

Уперше в історії ФК «Поділля» з В. Березовиці зіграє матч з професійною командою


Опубліковано: 21 Лютого 2024р. о 17:00

У неділю, 25 лютого, в рамках підготовки до чемпіонату Тернопільської області з футболу у вищій лізі великоберезовицьке «Поділля» проведе останній свій матч на меморіалі Ернеста Юста у Львові. Суперником представника Тернопільщини буде команда «Рух-2» (Львів), яка виступає в другій професійній лізі України.

Вперше в своїй історії ФК «Поділля» гратиме матч з професійною командою. На цьому матчі перший етап підготовки до чемпіонату області буде завершено. Нагадаємо, два попередні матчі на Меморіалі Ернеста Юста ФК «Поділля» програв – перший поєинок команді «Легінь» (Брюховичі) – 0:3, другий – ФК «Жовква» – 2:3 (Стецюк, Альохін), тим самим втратив шанси вийти з групи до наступного раунду змагань.

На цьому етапі підготовки тренерський штаб на чолі з Олегом Керничним переглянув чималу кількість молодих гравців (у тому числі в спарингу з великогаївським «Агроном»), деякі з яких залишаться в команді.

А вже за тиждень великоберезовицька команда розпочне другий етап підготовки, приймаючи участь у Відкритій зимовій першості Тернопільської області 2024 року, де суперниками «подолян» будуть суперниками будуть: «Медобори» (Зелене), «Поділля» (Васильківці), «Іскра-Поділля» (Теофіполь, Хмельницька обл.) та «Чемпіон» (Тернопіль).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
6 Лютого
5 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше