Найсвіжіше:
• Ще один високопосадовець залишив Тернопільську ОВА • Вихованець лановецького футболу відзначився голом у Прем’єр-лізі • Війна безжально забрала життя молодого захисника зі Зборівщини • Сім місяців надій та сподівань: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Гусятинщини • Зупинилося серце 39-річного воїна з Тернопільщини • Офіційно: київське «Динамо» 21 квітня зіграє у Тернополі • Спочила у Бозі фельдшер з Тернопільщини • Визначився формат футбольного чемпіонату Тернопільської області 2026 року • На Запоріжжі під час бойового завдання зник безвісти воїн з Козівщини • Черепно-мозкова травма, зламані рука та ніс: жорсткі розбірки в Тернополі • 47-річний житель Почаєва у Чорткові викрав Daewoo • ДТП у Тернополі: з травмами та без свідомості госпіталізували хлопця • Спочив у Бозі талановитий художник з Борщівщини • На Харківщині прийняв останній бій воїн з Тернопільщини • У громаду на Тернопільщині повернулися з полону двоє захисників • Пораненим, тримав позицію понад пів місяця: на війні загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині дві електрички курсуватимуть за новим розкладом • Мерія міста на Тернопільщині наклала вето на землі під індустріальниим парком • Незаконно зрубано 694 дерева: недогледіли вишнівецькі лісники • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво • Трагедія на Кременеччині: директору школи оголосили підозру • Як швидко і вигідно замінити розбите скло у вікні • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Кременеччини
rss

Володимир Гройсман скуштував микулинецького пива


Опубліковано: 26 Липня 2017р. о 14:00

Минулого тижня, 20 липня, на ТОВ «Микулинецький Бровар» здійснив свій робочий візит Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Разом з ним відвідали підприємство народні депутати України Олег Барна і Роман Заставний, голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна та інші.

20157267_494596880881485_2639908218532470344_o
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився з роботою ТОВ “Микулинецький Бровар” і продегустував тамтешні напої

Екскурсію по заводу для високих гостей провів особисто генеральний директор ТОВ «Микулинецький Бровар» Степан Матвійович Троян. Насамперед відвідали солодовню, після чого гостей провели на варницю, де варять пиво та віскі, далі пан Степан показав Прем’єру та його супроводжуючим басейни, де розводять рибу.

Закінчення екскурсії було на площі біля циліндрично-конічного танка (ЦКТ). Тут дозріває пиво, де працівники приготували виставкові столи зі всією продукцією, яка виготовляється на ТОВ «Микулинецький Бровар».

Оглянувши все, Прем’єр-міністр побажав усім хорошої роботи та скуштував разом з колегами та генеральним директором кілька ковтків микулинецького пива.

20121585_494596794214827_8542393803776764000_oP.S.: «Микулинецький Бровар» – це не тільки виготовлення пива, безалкогольної продукції, квасу, а й 1700 га землі, на якій вирощують свою продукцію, 60% якої переробляють у себе на підприємстві.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
10 Квітня
9 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше