Найсвіжіше:
• ФК «Борщів» у спарингу переміг молодий колектив з Гусятинщини • Конфлікт у Тернопільській лікарні: 88-річну жінку не поклали в стаціонар • У Тернополі за шахрайство засудили вчительку • Ще один високопосадовець залишив Тернопільську ОВА • Вихованець лановецького футболу відзначився голом у Прем’єр-лізі • Війна безжально забрала життя молодого захисника зі Зборівщини • Сім місяців надій та сподівань: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Гусятинщини • Зупинилося серце 39-річного воїна з Тернопільщини • Офіційно: київське «Динамо» 21 квітня зіграє у Тернополі • Спочила у Бозі фельдшер з Тернопільщини • Визначився формат футбольного чемпіонату Тернопільської області 2026 року • На Запоріжжі під час бойового завдання зник безвісти воїн з Козівщини • Черепно-мозкова травма, зламані рука та ніс: жорсткі розбірки в Тернополі • 47-річний житель Почаєва у Чорткові викрав Daewoo • ДТП у Тернополі: з травмами та без свідомості госпіталізували хлопця • Спочив у Бозі талановитий художник з Борщівщини • На Харківщині прийняв останній бій воїн з Тернопільщини • У громаду на Тернопільщині повернулися з полону двоє захисників • Пораненим, тримав позицію понад пів місяця: на війні загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині дві електрички курсуватимуть за новим розкладом • Мерія міста на Тернопільщині наклала вето на землі під індустріальниим парком • Незаконно зрубано 694 дерева: недогледіли вишнівецькі лісники • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво
rss

Владика став 27-м почесним жителем Чорткова


Опубліковано: 17 Липня 2021р. о 12:08

12 липня, у день великого християнського свята Верховних Апостолів Петра і Павла, в який славне місто Чортків відзначало 499-ту річницю з моменту отримання магдебурзького права, Преосвященного владику Дмитра Григорака урочисто нагородили званням «Почесний громадянин міста Чорткова».

Нагородження відбувалось у катедральному соборі Верховних Апостолів Петра і Павла у присутності парафіян церкви. Звання почесного громадянина владиці вручив міський голова Чорткова Володимир Шматько. Зауважимо, що владика Дмитро Григорак став 27-м у списку почесних жителів міста.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
11 Квітня
10 Квітня
9 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше