Найсвіжіше:
• Відома компанія вклала €20 млн у реконструкцію спиртзаводу на Тернопільщині • На Хмельниччині затримали агентку ФСБ: коригувала авіаудари • Капітан збаразького «Галича» перейшов до команди з Гусятинщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільської області • «Сокіл» з В. Березовиці дозаявив оборонця, півзахисника та нападника • Історія бійця з Тернополя, який дев’ять місяців бореться за життя після поранення мозку • «Зелені леви» з Почаєва дозаявили півзахисника з Рівненщини • Загинув на Донеччині: громада Тернополя 15 червня прощатиметься із Героєм • Тернопільський гурт The Artistic Rats випустив пісню “Вдома холодно” • На Тернопільщину з офіційним візитом прибув митрополит Епіфаній • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: фаворити переможця не виявили • Тернопільщина серед найгірших регіонів за придбанням безпілотників для Сил оборони • За розпалювання релігійної ворожнечі жителю Кременеччини загрожує до трьох років тюрми • Азотний холдинг найбагатшого уродженця Тернопільщини збільшив виробництво добрив • На Буковині жінка намагалась вивезти дрони на понад 4 млн грн через кордон • Гімназія на Тернопільщині має власну електростанцію  • «Поділля» з В. Березовиці дозаявило двох досвідчених півзахисників • Чоловічі шкарпетки як частина образу: як підкреслити індивідуальність • На Сумщині загинув воїн з Тернопільської області • Футбольна команда з Тернопільщини в кроці від фіналу чемпіонату України • Козівчанка на 200 балів здала НМТ з української мови! • Команда з Бережанщини дозаявила чотирьох нових футболістів • Тернополянин облаштував наркопритон у власному помешканні (фото) • Загинув на Харківщині: 14 червня Тернопіль прощатиметься з Героєм • Тернополяни планували органiзувати незаконне переправлення громадян через кордон на Волинi
rss

Вісім років позбавлення волі загрожує тернополянину за крадіжку в умовах воєнного часу


Опубліковано: 13 Лютого 2024р. о 14:56

 

До восьми років позбавлення волі загрожує жителю обласного центру за крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану. Чоловік виніс з торгового закладу машинку для стрижки.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшла заява від адміністратора магазину про те, що невідома особа шляхом вільного доступу зі стелажа крамниці таємно викрала машинку для чоловічої стрижки. Вартість збитків – майже тисячу гривень.

У ході оперативних заходів співробітники карного розшуку райуправління поліції встановили, що до злочину причетний раніше судимий тернополянин, 1972 року народження. Наразі поліцейські встановлюють його місце перебування.

Відомості за даним фактом внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:




Новини
15 Червня
14 Червня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше