Найсвіжіше:
• На Тернопільщині дві електрички курсуватимуть за новим розкладом • Мерія міста на Тернопільщині наклала вето на землі під індустріальниим парком • Незаконно зрубано 694 дерева: недогледіли вишнівецькі лісники • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво • Трагедія на Кременеччині: директору школи оголосили підозру • Як швидко і вигідно замінити розбите скло у вікні • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Кременеччини • Кращі команди та гравців Тернопільщини нагородили за підсумками футзального сезону-2025/26 • “Він навчив мене кохати, але як жити без нього — не навчив”: історія Каріни з Буковини, чий наречений загинув на Курщині • Голову Білецької громади підозрюють у пошкодженні парку «Загребелля» на понад 8 млн грн • На Бережанщині чоловік незаконно зрубав сім дерев • Тварини згоріли заживо: на Гусятинщині трапилась моторошна пожежа • Війна забрала життя ще одного молодого воїна з Шумщини • ТОП онлайн-сервісів для перевірки нерухомості та земельних ділянок • На Дніпропетровщині загинув воїн з Гусятинщини • Вважався зниклим безвісти: підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі викладач тернопільського коледжу • З полону повернулися два військових з Монастирищини • Тернопільським студентам доступні пільгові квитки в застосунку УЗ • Тернопільщина знову у трійці лідерів в Україні • Помер соліст Національної опери з Тернопільщини • На Тернопільщині немовля народилося в швидкій дорогою до лікарні • На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло
rss

Віктор Овчарук: «Створення госпітальних округів – це можливість надавати якісні медичні послуги та зберегти високопрофесійні кадри»


Опубліковано: 14 Червня 2017р. о 13:57

DSC_0689Голова обласної ради перебував з робочою поїздкою у Чорткові. Разом з керівництвом району Віктор Овчарук ознайомився з можливостями та перспективами створення й розвитку південного госпітального округу, центр якого планується зосередити на базі Чортківської районної лікарні. 

«У мене чітка і принципова позиція: створення окружних лікарень є тим кроком, який повинен зробити медицину на місцях якіснішою та професійнішою. У селах та містечках є чимало лікарень. Чи ризикне хтось із мешканців піти на прийом до лікаря, який робить лише кілька операцій на рік чи приймає кілька пологів? Переконаний, питання риторичне. Кожен хоче потрапити до лікаря, який має щоденну практику, – наголосив Віктор Овчарук. – Створення госпітальних округів – це можливість надавати якісні медичні послуги та виплекати високопрофесійні кадри. У такому медичному закладі, де обслуговуватимуть тисячі пацієнтів із кількох районів, збережуться та виростуть справжні фахівці зі значним досвідом».

Під час обговорення йшлося і про перспективи створення перинатального центру другого рівня на базі Чортківського  районного пологового будинку, де б працювали фахівці з районів, які входять до госпітального округу. Умови, включаючи обладнання, є цілком достатніми. Так пологовий будинок  розрахований на те, щоб приймати до півтори тисячі пологів на рік.

Віктор Овчарук під час зустрічі з головним лікарем центральної районної лікарні Романом Чортківським обговорив ідею передачі приміщення Чортківського шкірвендиспансеру для потреб Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Натомість в одному з корпусів районної лікарні відкриється відділення такого профілю, де будуть працевлаштовані працівники диспансеру. У планах – створення хоспісу в Чорткові.

Дискусія не завершена, наголосив голова обласної ради. Адже є багато ідей та задумів.

«Лікарня повинна стати ефективним закладом охорони здоров’я, де висококваліфіковані  медичні працівники надають послуги високої якості незалежно від місця розташування – чи то в обласному центрі, чи то в госпітальному округу, – додав Віктор Овчарук. – Ці заклади повинні бути добре оснащені, у тому числі діагностичною апаратурою, та працювати так, щоб нею користувалися всі, кому це необхідно. Ми прагнемо, аби нашим тернополянам надавалася вся необхідна допомога саме у нашій області висококваліфікованими лікарями, медсестрами та іншими фахівцями. У цьому суть реформи. За таким принципом  організації медичної допомоги йшли нині потужні держави – Канада, Чехія, Словаччина, Фінляндія».


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
9 Квітня
8 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше