Найсвіжіше:
• Влада Шумщини просить віддати останню шану 48-річному захиснику України • Спочив у Бозі лікар з Борщівщини • Керуючий облгазами найбагатшого уродженця Тернопільщини доплатив до бюджету понад 900 тис грн • Челсі та ПСЖ в фіналі клубного чемпіонату світу: експерти назвали фаворита • Екскерівниці Хмельницької МСЕК знову продовжили арешт і вдвічі зменшили заставу • Під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині затримали чергового посадовця-хабарника • Як у Чорткові викидають сміття у невстановлених місцях (відео) • Зарядка для электромобиля в Украине: как выбрать, где установить и сколько стоит • На Борщівщині молодик підпалив релейну шафу на залізниці • Військового з Тернопільщини нагородив Міністр оборони • Автотроща під Тернополем: четверо людей у лікарні • На Дніпропетровщині загинув снайпер з Тернопільщини • Затоплені під’їзди та підвали, автівки у воді: наслідки потужних дощів у Тернополі (відео) • На Тернопільщині планують висадити вишневий сад на 100 гектарів • В. о. директора Тернопільського мистецького коледжу Маловічка можуть позбавити вченого звання • Потрапив у полон, рятуючи пораненого побратима: додому повернувся воїн з Вишнівеччини • Як і коли може допомогти трихолог в Одесі • У Тернополі на хабарі спіймали директора комунального підприємства  • В страшній автотрощі на Тернопільщині загинуло чотири людини • 7 способів, як інтерактивне обладнання допомагає продавати • Громада на Тернопільщині провела в останню путь загиблого офіцера • Офіційно: ФК «Епіцентр» гратиме домашні поєдинки Прем’єр-ліги у Тернополі • Бійці київського батальйону поліції врятували важкопоранених колег з Тернополя • Іван Сороколіт та “Сила людей” зробили важливий внесок у добробут Бучацької громади
rss

Важкий шлях до золота: студентська футбольна команда з Тернополя їде на фінал універсіади


Опубліковано: 5 Червня 2023р. о 11:23

У 6 по 9 червня у Чернівцях проходитиме фінальна частина 28-ї Літньої універсіади України з футболу. Право позмагатися за перемогу вибороли вісім студентських команд України, серед яких і футбольний колектив Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (тренери – Андрій та Василь Івегеші).

Команда з Тернополя згідно жеребу потрапила до групи I, всі поєдинки якої відбуватимуться на «Хет-трик Арені». 6 червня футболісти ТНПУ гратимуть проти колективу Львівського державного університету фізичної культури (ЛДУФК), 7 червня з Національним університетом «Чернігівський колегіум» і 8 червня проти Національного університету «Полтавська політехніка».

В останній змагальний день відбудуться стикові матчі за 1, 3, 5 та 7 місця. «Золотий» і «бронзовий» фінали проходитимуть на ФОК «Олімпія», а втішні поєдинки за 5 і 7 місця – на «Хет-трик Арені».

Нагадаємо, з 9 по 11 травня, у Вінниці проходили зональні змагання Літньої універсіади України. У них брали участь чотири команди, дві з яких представляли Тернопільщину – ТНПУ ім. В. Гнатюка та ЗУНУ. За результатами проведених матчів, майбутні педагоги вибороли перше місце і пробилися до фінальної частини універсіади, а представники ЗУНУ опинилися поза межами фіналу, посівши третє підсумкове місце.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,




Новини
10 Липня
9 Липня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше