Найсвіжіше:
• На Тернопільщині готують будівництво нової вітрової електростанції • Поки грім не вдарив: на небезпечній дамбі Тернополя готуються встановити камери • Майже 14 місяців вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Зеленський дозволив парад у Москві, – указ • У заповіднику на Гусятинщині розквітла рослина з епохи понад 1,8 мільйона років тому • Мешканка Хоросткова відсвяткувала 100-річний ювілей • У Тернополі зафіксували температурний рекорд • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Козівщини • Обрано голову Борщівського районного суду • На Харківщині загинув 25-річний воїн зі Зборівщини • Тернополянин обіцяв за великі гроші допомогти уникнути покарання за СЗЧ • Розбій у Тернополі: поліція затримала 23-річного нападника • Суд виніс вирок матросу зі Збаража – 7 років за ґратами • Фіктивний туберкульоз за 13 тисяч євро: тернопільські поліцейські викрили схему ухилення від мобілізації • Як користувач взаємодіє з екосистемою Stability: шлях від входу до використання токенів • Найпоширеніші помилки при подачі на канадську візу • Хотів уникнути мобілізації: жителя Кременеччини викрили на підробці документів • Горить бар у центрі Тернополя • Збив дитину і втік: у Тернополі розшукують водія-порушника • Страйкбольна зброя: Технічний аналіз приводів та тактичне застосування • На Зборівщині чоловік залишився без паспорта і грошей через співмешканку • Перший заліковий бал: тернопільські «Вікінги» здобули одне очко в Суперлізі • Винуватцю смертельної ДТП на дамбі у Тернополі повідомлено про підозру • Співак з Тернопільщини здивував заявою про “Євробачення” та пояснив, чи повернеться до сольної кар’єри • Суд зобов’язав УПЦ МП повернути державі Богоявленський монастир у Кременці
rss

A medical worker shows a vial of the Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine while applying a second dose to health workers at Posta Central Hospital in Santiago, Chile, Friday, Jan. 15, 2021. (AP Photo/Esteban Felix)

Вакцинація проти COVID-19 за наявності гепатиту: що каже лікар


Опубліковано: 26 Січня 2022р. о 7:14

Люди, хворі на гепатит, перебувають у групі ризику, тому їм обов’язково потрібно вакцинуватися проти COVID-19.

Про це Суспільному розповіла завідувачка інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні №5 Тетяна Єгорова.

За її словами, люди з гепатитом можуть вакцинуватися будь-яким препаратом.

“Індивідуальна переносимість кожної вакцини — є, ми це спостерігаємо. Але змін схеми вакцинації, враховуючи супутню патологію, а саме хронічний вірусний гепатит, цього немає. Тобто, ці пацієнти вакцинуються, як всі люди”, — зазначила Єгорова.

При цьому пацієнтам бажано виконувати рекомендації лікаря, який проводить щеплення.

“Потрібно враховувати, яка вакцина, і ті рекомендації, які дає лікар під час вакцинації — всі виконувати”, — наголосила лікарка.

Зазвичай вони мають загальний характер — на кшталт не вживати алкоголь і не мочити місце уколу, додала Тетяна Єгорова.


Джерело: Суспільне
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , , , ,





Новини
9 Травня
8 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше