Найсвіжіше:
• Голова Збаразького суду торік купив дві круті іномарки • На Донеччині останній бій прийняв воїн з Бережанщини • Стали відомі всі півфіналісти Зимової першості Тернопільщини з футболу • Гусятинщина 23 березня зустрічатиме загиблого Героя з позивним “Тернопіль” • Тернополяни зв’язали та пограбували знайомого через «дзвінок у поліцію» • Залізниця відсудила 370 тис. грн у жителя Тернопільщини за знищене обладнання на замовлення РФ • Суд остаточно закрив справу про екстрадицію найбагатшого уродженця Тернопільщини до США • «Поділля» з Березовиці – перший півфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Тернополі дружина померлого військового відсудила у Міноборони 15 млн грн • У Почаєві родина зниклого воїна отримала державну відзнаку • Тарас Дурай змінив команду на Зимовій першості Тернопільщини • На Донеччині загинув уродженць Тернопільської області • Моторошна трагедія: в Ірландії вбили уродженця Тернопільщини • Серце не витримало: помер військовослужбовець зі Зборівщини • «Бандерівець» зі Скалатської громади – переможець ветеранського чемпіонату Тернопільщини 70+ • На Теребовлянщині знайшли мертвим чоловіка, якого оголошували у розшук • Під час лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • Жорстока війна забрала життя 49-річного воїна з Тернопільщини • Кременчанка втратила чимало грошей, намагаючись продати речі через маркетплейс • На Донеччині загинув 46-річний воїн з Тернопільщини • 100-річна мешканка Козівщини розкрила секрети свого довголіття • Мобілізованого з Борщівщини відмовилися брати на службу у кількох військових частинах • У Тернополі відбулася нарада щодо футбольного сезону-2026 • Скільки заробив за рік головний рятувальник Тернопільщини • Чемпіон Тернопільщини провів дозаявку на аматори
rss

В зоокутку гідропарку “Топільче” заразилися птахи


Опубліковано: 22 Березня 2021р. о 12:53

Випадок спалаху грипу водоплавної птиці на території зоокутка гідропарку «Топільче» КП «Об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя» став темою обговорення під час позачергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації. Говорили і про епізоотичну ситуацію щодо грипу птиці в Європі, Україні та області та шляхи запобігання поширенню збудника захворювання.  

Керівнику комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя» вручили припис щодо виправлення недоліків на території зоокутка і визначили терміни для їх усунення.

 Члени комісії вирішили вважати епізоотичну ситуацію щодо  грипу птиці на території міста Тернополя  неблагополучною, а на території області – загрозливою.

В рамках проведення протиепізоотичних заходів буде посилено роботу з проведення оздоровчих заходів щодо грипу на території зоокутка, а також постійно контролюватимуть за станом здоров’я птиці в індивідуальних господарствах населення, розташованих у зоні нагляду та в межах міста Тернополя.

Також посилено контролюватимуть за недопущенням торгівлі живою птицею та продукцією птахівництва у невідведених та необлаштованих місцях на території міста у період дії карантину. На цей період заборонено функціонування ринку з торгівлі молодняком птиці на  ПМП «ЦТ» по вул. Шептицького,25  та птицею і продукцією птахівництва на ринку по вул. Микулинецька, 106 у Тернополі.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
22 Березня
21 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше