Найсвіжіше:
• На Сумщині загинув 32-річний воїн з Тернопільщини • Повернувся на щиті: на Тернопільщині прощалися з 41-річним воїном • У Монастириськах обвалилася недобудована 5-поверхова будівля • У тернополянки виманили гроші, звинувативши у «державній зраді» • Понад 9 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Польща вводить суворі обмеження для українських водіїв • Бучачанин забив перші два м’ячі в професійному футболі • Футбольний чемпіон Тернопільщини декласував представника Львівщини • Громада на Тернопільщині зустріла ще одного свого загиблого Героя • Міський стадіон таки названо на честь екс-футболіста тернопільської “Ниви” • Тернопіль та Збараж 18 травня прощатиметься з загиблим Героєм • Тернополянка виграла чемпіонат України з футболу • Влада Теребовлі просить гідно зустріти домовину з тілом загиблого Героя • Майже два роки вважався безвісти зниклим: підтверджено загибель на Харківщині воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі дяк парафії УГКЦ на Козівщині • Перестало битися серце керівника Зборівського центру зайнятості  • Жорстока війна забрала життя 40-річного воїна з Тернопільщини • Ветеран з Тернополя Богдан Брич показав, як Біблія зупинила ворожу кулю • У госпіталі помер солдат з Тернопільщини • Між Тернопільщиною і Хмельниччиною за 12 мільйонів відновлять старий кордон • На Донеччині загинув воїн з Тернополя • У першого проректора тернопільського університету помер батько • Два роки вважався безвісти зниклим: на Харківщині загинув воїн з Тернопільщини • На Сумщині загинув військовий з Тернополя • Як вибрати годівницю для бджіл: поради для початківців та досвідчених пасічників
rss

В Єгипті серйозно постраждала українка: обірвався парашут (ВІДЕО)


Опубліковано: 9 Липня 2021р. о 20:00

В Єгипті українська туристка під час катання на водному парашуті врізалася головою в борт човна. Інцидент стався в курортному місті Шарм-ель-Шейх, повідомили на сторінці спільноти “Я люблю Дахаб” у Facebook.

Жінку понесло в море через порваний канат. На катері не були готові до такого повороту подій і просто перегородили судном політ туристки.

“На всій швидкості вона влетіла головою в борт. Підсумок: 15 швів, розірване вухо, тріщини в хребцях, струс мозку”, – написала користувач Альона Лютікова.

Вона додала, що лікарі мають намір швидше відправити жінку додому, а в поліції ніяких дій не роблять.

За словами інших користувачів, травмування під час екстремальних розваг не входять до переліку страхових випадків. Однак представники єгипетської сторони готові оплатити українці пристойну компенсацію, проживання в готелі до одужання та зворотній квиток додому.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
17 Травня
16 Травня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше