Найсвіжіше:
• На Тернопільщині вперше провели унікальну черезшкірну імплантацію аортального клапана (+відео+фото) • Тернопільщина втратила ще одного свого Героя: на війні загинув заступник командира танкового батальйону • Ревнивий збаражчанин катував дружину розпеченою праскою • У Тернополі поліцейські вилучили у водія-порушника підроблені документи • На Тернопільщині цього року планують засіяти понад 800 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь • Тернополянка хотіла отримати допомогу і… попала на гроші • На Тернопільщині організовують футбольний чемпіонат області: представників команд запрошують на нараду • Купівля автомобіля обернулася для жителя Чортківщини втратою 16 000 гривень • На Тeрнопільщині cудитимуть правоохоронця, якого впіймали на хабарі у 900 доларів • У Тернополі в районі Дальнього пляжу іномарка з’їхала в кювет • У Тернополі військові затримали чоловіка з наркотиками • Жива легенда УПА з Тернопільщини святкує свій поважний ювілей • Почаївська лавра: Тернопільська облрада пропонує розірвати договір з УПЦ МП • Тернопільщина отримала нового воєнкома • Тернопільщина втратила ще одного свого Героя: загинув під час бойового завдання на Луганщині • Тернопільський спецпризначенець поліції загинув, обороняючи Бахмут • На Бережанщині переселенець знущався з дружини та бив дітей • Яке свято влаштувати дитині на день народження • На Тернопільщині на ковід захворіли 84 людини • На Козівщині сталася пожежа в адмінбудівлі • На війні загинув випускник тернопільського вишу • Завтра Тернопільщина зустрічатиме ще одного загиблого на війні Героя • Відбулося жеребкування нового сезону у футбольній Лізі чемпіонів та Лізі Тернопільщини (+фото) • У Тернополі місцевого жителя втретє затримують за розповсюдження наркотиків: два попередні рази відпускали під заставу у 500 тисяч • На Підгаєччині лісник незаконно зрубав 35 дерев та розтратив чуже майно
rss

В Україні презентували інтерактивну карту із закладами, які працюють під час вимкнення електропостачання


Опубліковано: 24 Листопада 2022р. о 15:24 Переглядів: 51


 
В Україні презентували інтерактивну карту із закладами, які працюють під час вимкнення електропостачання

Складна енергетична ситуація в Україні змушує людей та бізнес пристосовуватись до нових умов життя. Так, розробники компанії ЛУН презентували інтерактивну карту, на якій позначають заклади, які працюють під час аварійних чи екстрених вимкнень електроенергії.

На мапі позначено кав’ярні, автозаправні станції, аптеки, магазини, коворкінги, поштові відділення, медичні заклади та інші заклади, які мають альтернативні джерела живлення.

Проект постійно оновлюється, а власники бізнесу можуть додати свій заклад на карту, заповнивши відповідну анкету.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
24 Березня
Якою ви бачите перемогу України у війні?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше