Найсвіжіше:
• У Тернополі горів недіючий будинок культури «Залізничник» • На Куп’янському напрямку загинув старший сапер із Гусятинщини • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: у Теребовлі водій намагався «домовитися» з поліцією • Автотроща на Бучаччині: 16-річний мотоцикліст отримав численні переломи • В яких випадках потрібне обстеження МРТ голови • Заснув на вокзалі Тернополя – прокинувся без рюкзака, телефона та 16 тисяч гривень • У Борщеві автомобіль збив 14-річного електросамокатиста: хлопця госпіталізували • Переломи та численні забої: на Шумщині травмувалися двоє дітей • Перелом ноги та інші травми: у Теребовлі електросамокат збив 9-річну дитину • Два викрадені авто та ДТП: на Гусятинщині затримали раніше судимого чоловіка • У Тернополі працівниця поліції збила чоловіка на пішохідному переході • Прорізувачі для зубів: які матеріали безпечні для малюків і на що звернути увагу • У Кременецькому районі водій Hyundai врізався в дерево: чоловіка госпіталізували • Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини
rss

В полі на Тернопільщині знайшли «шахед» з вибухівкою


Опубліковано: 17 Березня 2026р. о 17:38

Під час весняно-польових робіт житель Тернопільського району виявив на сільськогосподарському полі збитий російський безпілотник типу «Герань-2» («Шахед»), який був уражений силами протиповітряної оборони.

Про знахідку повідомив начальник Головного управління Нацполіції у Тернопільській області Сергій Зюбаненко.

Чоловік не ризикував і одразу повідомив про знахідку на спецлінію поліції 102.

На місце події негайно виїхали фахівці вибухотехнічної служби поліції Тернопільщини. Під час обстеження території вони виявили поруч з уламками бойову частину ворожого БПЛА, яка не здетонувала. Її вага становила близько 50 кілограмів, а отже загроза для людей була цілком реальною, – зауважив головний поліцейський Тернопільщини. 

Сергій Зюбаненко подякував свідомому громадянину за правильні дії, а вибухотехнікам – за професійність, витримку і чітку роботу.

Ще раз наголошую, що у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів не можна наближатися до них, торкатися чи намагатися самостійно переміщувати. Єдине правильне рішення – одразу телефонувати на 112 або 102, – підсумував пан Зюбаненко. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,





Новини
11 Серпня
10 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше