Найсвіжіше:
• На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло • «Вікінги» з Тернополя дебютували у Суперлізі з ампфутболу • У ТЦК заявили, що це не їхні працівники зламали ногу тернополянину • Біатлоністка з Тернополя опинилася в «Книзі рекордів України» • Орденом “За мужність” посмертно нагородили військового з Гусятинщини • Все для смачного Великодня без турбот – готові кошики та пасочки з доставкою від Сім’ї ресторанів Файного міста • У Тернополі п’яний водій “Ауді” в’їхав у світлофор • На Донеччині загинув 44-річний гранатометник з Тернопільщини • Мешканець Теребовлянщини пропонував 6 000 доларів представникам ТЦК • На Тернопільщині 9 квітня визначать формат футбольного сезону-2026 • На Харківщині останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • У Тернополі 13 квітня буде вихідним • На Зборівщині викрили порушницю, яка здійснювала незаконний вилов риби • У Тернополі підозрюють чоловіка у зґвалтуванні неповнолітнього • 5 ознак того, що вам потрібна допомога психолога • На щиті повернувся до рідної домівки фанат теребовлянської “Ниви” • Відомий військовий Павло Вишебаба зробив пропозицію дівчині з Тернопільщини • На Тернопільщині виконавча служба у боржника вилучила і виставила на торги… відро • Винуватцем подвійної смертельної ДТП на Тернопільщині виявився наркодилер • Перестало битися серце Захисника України з Гусятинщини • Розвідка в лігві ворога: як зв’язкова Шухевича Марія Римик шокувала окупанта • На Дніпропетровщині загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Бережанщині в ставку знайшли бездиханне тіло чоловіка • Тернополянин за 3000 доларів обіцяв зняти з обліку в системі Оберіг • Неодноразово судимий кременчанин привласнював кошти на лікування дітей, важкохворих і військовослужбовців
rss

В облраді шукають кращі проекти, під які готові дати гроші


Опубліковано: 19 Вересня 2016р. о 12:30

До  30 вересня триває подання заявок на конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році.

Конкурсний відбір проводитиметься за темами:

  1. Стимулювання економічної активності, створення робочих місць,
  2. Об’єднання територіальних громад,
  3. Центри надання адміністративних послуг.

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій (реалізації проекту, програми, комплексу заходів під час здійснення яких отримано позитивні практичні результати).

Враховуючи досвід організації Конкурсу минулих років та перші результати реформи місцевого самоврядування, Мінрегіоном внесено зміни до Положення про Конкурс, зокрема, удосконалено критерії оцінювання практик, додано номінацію «сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад».

З проектами переможцями Конкусу минулих років можливо ознайомитися за посиланням.

Конкурс проводиться у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

 Прийом заявок (у форматі Microsoft Word) триває до 30 вересня на адресу Best.Practice.Ukraine@coe.int .

 Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:





Новини
8 Квітня
7 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше